Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

POZNAJĘ OWOCE I WARZYWA

Artykuł

"Pierwszy raz spotkałam się z tak fajnym przedstawieniem owoców i warzyw. Witkowi również bardzo się spodobało i po zabawach kartami nabrał ochotę na krojenie i poznawanie smaków nowych warzyw.

Poznaje owoce warzywa
Autor: Materiały prasowe

Był np. bardzo zaskoczony, że papryka krojona w poprzek daje plasterki w kształcie kwiatka. Dowiedział się tego z kart i koniecznie musiał to sprawdzić na żywo. W zestawie znajduje się 20 kart. Na każdej karcie widzimy dany owoc i warzywo w różnej formie i z różnej perspektywy. Możemy zobaczyć owoce i warzywa z boku, z góry, od środka, a także pokrojone na plasterki. Tymi kartami również możemy bawić się na wiele sposobów i zapewniam Was, że po tej zabawie przychodzi chęć na eksperymentowanie z prawdziwym jedzeniem. Ta informacja na pewno ucieszy rodziców niejadków."

Wiola Wołoszyn, z zawodu logopeda, autorka bloga Matka Wariatka

Joanna Anger i Anna Piszczek, blogerki prowadzące stronę partntingowo-kulinarną Alaantkoweblw.pl polecają też karty "Poznaję owoce i warzywa" jako jeden ze sposobów na przełamanie niechęci niektórych dzieci do próbowania nowych potraw: link do artykułu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat