Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Poznaj uGrow

Artykuł

Philips Avent przedstawia uGrow, pierwszą na świecie medyczną aplikację, która wspiera zdrowy rozwój Twojego dziecka.

Poznaj ugrow
Autor: Materiały prasowe

Aplikacja umożliwia łatwe zapisywanie i monitorowanie karmienia, snu, wzrostu, a nawet wagi dziecka oraz dostarcza spersonalizowanych porad dostosowanych do wieku i rozwoju dziecka. uGrow daje rodzicom poczucie spokoju, pozwalając lepiej rozpoznać potrzeby dziecka.

Philips Avent, wiodąca światowa marka produktów dla dzieci i niemowląt, od lat aktywnie wspiera rodziców w ich roli. Ponieważ coraz więcej rodziców korzysta z nowoczesnych technologii, Philips Avent wprowadza uGrow, czyli pierwszą tego rodzaju medyczną aplikację, która ułatwia opiekę nad niemowlęciem. uGrow to profesjonalna platforma cyfrowa dla rodziców opracowana we współpracy z ekspertami m.in. w dziedzinie karmienia piersią, snu oraz psychologii rozwoju, która w pewien sposób udzielała niemowlętom głosu i jest doradcą dla rodziców. Jak to możliwe?

Aplikacja uGrow to interaktywna oś czasu, na której możesz zapisywać ważne informacje dotyczące Twojego niemowlęcia, by wszystkie dane dotyczące maluszka mieć w jednym miejscu i rejestrować te najcenniejsze chwile. Monitoruj cykl karmienia i snu Twojego dziecka, aby lepiej zrozumieć jego zachowania i potrzeby. Zapisuj jego wzrost i wagę i porównuj je z normami na siatkach centylowych. Korzystaj z fachowych porad dostosowanych do wieku Twojego dziecka. Kompletem informacji podziel się także z pediatrą na wizytach kontrolnych, dzięki czemu może on lepiej wykorzystać czas podczas wizyt i oferować wyższą jakość konsultacji. Aplikacja sprzyja więc zdrowemu rozwojowi maluszka.

Aplikacja dostarcza spersonalizowanych porad w czasie rzeczywistym, dzięki którym możesz podejmować jeszcze bardziej świadome decyzje dotyczące Twojego niemowlęcia. - W Philips Avent rozumiemy, jak oszałamiającym doświadczeniem są narodziny dziecka, dlatego uważamy, że młodym rodzicom przyda się na początku tej drogi wsparcie w postaci przewodnika dostarczającego odpowiednich informacji we właściwym czasie – mówi Iza Rogulska, Communication Manager, Philips.

Aplikacja uGrow jest już dostępna do bezpłatnego pobrania w polskiej wersji językowej w App Store i Google Play. Dowiedz się więcej na ugrow.pl i obejrzyj film.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat