Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Podróże

POZNAJ PIERWSZY e-WÓZEK

Artykuł

Inteligentne produkty i rozwiązania są dziś obecne praktycznie wszędzie. Dzięki nim, codzienne życie staje się nie tylko łatwiejsze, ale też bardziej zorganizowane.

Pierwszy ewozek
Autor: Materiały prasowe

Wdrażając innowacyjną i inteligentną technologię na rynku produktów dziecięcych, CYBEX wprowadza rewolucyjny e-wózek, dzięki któremu życie rodziców stanie się prostsze i przyjemniejsze. Nowy wózek to połączenie luksusowej stylistyki i funkcjonalności z inteligentnymi rozwiązaniami, dzięki którym opiekunowie mogą dłużej podróżować z dzieckiem w wózku, jak wozić w nim więcej cięższych rzeczy.

ZYSKUJESZ DODATKOWE WSPRACIE

Dzięki CYBEX e-Priam pokonanie miejskich pagórków i nierównych terenów staje się dziecinnie proste. W rączce zamontowane są czujniki monitorujące siłę potrzebną do pchania i ciągnięcia wózka, a innowacyjny mechanizm zintegrowany z ramą pojazdu uruchamia silniczek wspomagając rodzica wtedy, gdy tego najbardziej potrzebuje.

JAZDA POD GÓRĘ I W DÓŁ NIGDY NIE BYŁA TAK ŁATWA

Podczas jazdy z wózkiem pod górę, czujniki zlokalizowane w rączce wykrywają nacisk i uruchamiają mechanizm, który dodaje wózkowi odpowiednie wspomaganie. Wózek działa bardzo płynnie sprawiając, że rodzic czuje się tak, jakby prowadził go po płaskiej drodze. Podobnie działają czujniki przy schodzeniu w dół, wtedy jazda wózka jest odpowiednio spowalniana.

ZAPOMNIJ O NIERÓWNYCH NAWIERZCHNIACH

Nowy e-Priam wspiera rodziców na nierównym terenie, takim jak: kostka brukowa, piasek, leśne drogi, błoto, śnieg lub żwir. Prowadzenie wózka po podobnych nawierzchniach przypomina spacerowanie po gładkim chodniku.

SAM DOKONUJESZ WYBORU W JAKI SPOSÓB CHCESZ PROWADZIĆ WÓZEK

Na tylnej ramie znajduje się specjalny przycisk, dzięki któremu rodzic może samodzielnie zdecydować kiedy chce korzystać z nowej funkcjonalności wózka, a kiedy chce prowadzić go w tradycyjny sposób.

NA RAMIE WÓZKA e-PRIAM ZAMONTUJESZ TAKŻE FOTELIK

System „4w1” umożliwia zamontowanie na ramie wózka CYBEX e-Priam standardowej spacerówki, gondoli LUX, fotelika samochodowego, a także gondoli LITE tej samej marki. Bogaty pakiet wariantów kolorystycznych i dedykowanych materiałów sprawia, że spacer ze SMART wózkiem CYBEX e-Priam staje się przyjemnością.

ZASILANIE - WYSTARCZY NAŁADOWAĆ BATERIĘ W GNIAZDKU ELEKTRYCZNYM

CYBEX e-PRIAM zasilony jest baterią umożliwiającą spacer na dystansie od 8 do nawet 45km, w zależności od obciążenia wózka i warunków. Baterię ładuje się w prosty sposób, podłączając ją do gniazdka elektrycznego na 6 godzin. Umieszczony w tylnej ramie wózka wskaźnik z pięcioma diodami LED w prosty sposób pokazuje poziom naładowania baterii.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat