Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Poznaj moc prawdziwej przyjaźni!

Artykuł

Premiera dwóch serii z bohaterkami LEGO Friends „LEGO Friends: Przyjaciółki z Heartlake City” (od 1 maja) oraz „LEGO Friends: Moc przyjaźni” (od 17 maja) w POLSAT JimJam!

Poznaj moc prawdziwej milosci
Autor: Materiały prasowe

Już od 1 maja na antenie POLSAT JimJam będzie można spotkać przyjaciółki z serii LEGO Friends! Poznajcie Olivię, Andreę, Emmę, Mię i Stephani. Dziewczyny mieszkają w Heartlake City, uroczym miasteczku zbudowanym wokół jeziora w kształcie serca. Bohaterki mają różne zainteresowania i cechy charakteru, dzięki czemu każde dziecko odnajdzie postać, z którą będzie mogło się identyfikować. Oprócz różnic, jest także wiele rzeczy, które je łączy – przede wszystkim wielka przyjaźń oraz miłość do zwierząt. Premiera „LEGO Friends: Przyjaciółki z Heartlake City” już 1 maja, a od 17 maja dodatkowo odcinki specjalne z serii „LEGO Friends: Moc przyjaźni”. Zapraszamy codziennie o godz. 7:00, 11:30, 16:33 i 20:00 w POLSAT JimJam!

Poznajcie przyjaciółki z Heartlake City. Każda z nich ma inne pasje i zainteresowania, mimo różnic potrafią jednak ze sobą współpracować wykorzystując talenty i wiedzę każdej z nich. Mia uwielbia zwierzęta i przejażdżki na swojej klaczy, Belli. Emma ma artystyczną duszę, a jej pasje to fotografia i zajęcia karate. Olivia interesuje się nauką i wynalazkami, a jej ulubiony przedmiot to przyroda. Andrea ponad wszystko kocha występy artystyczne, a jej pasje to aktorstwo i śpiew. Prowadzi także bloga o muzyce. Z kolei Stephanie uwielbia wszystko organizować, a jedną z jej pasji są wypieki.

W pierwszym odcinku zobaczymy, jak zaczęła się przyjaźń bohaterek. Olivia przeprowadza się do miasteczka Heartlake City i nie ma tu jeszcze przyjaciół. Pomaga w klinice weterynaryjnej i ma prawdziwy talent do tresowania zwierząt. Niestety praca z jednym z psiaków wymyka się spod kontroli i powoduje wielki zamęt. Bohaterki postanawiają połączyć siły, by uratować zbliżające się wydarzenie – Zwierzakomanię. Impreza będzie okazją do znalezienia domów dla wielu zwierzaków. W miasteczku odbędą się również zawody jeździeckie, wystawa psów oraz pokaz pielęgnacji zwierząt. Dzięki sile współpracy i zaangażowaniu każdej z dziewczyn, impreza kończy się sukcesem.

Bohaterki LEGO Friends inspirują dzieci do poszukiwania swoich pasji i zainteresowań. Z każdego odcinka możemy dowiedzieć się czegoś o łączącej je przyjaźni, która jest przykładem relacji opartej na wzajemnym zrozumieniu i szacunku. Dzięki przygodom, które przeżywają, przyjaciółki uczą się, że wszyscy popełniają błędy i każdy zasługuje na drugą szansę. Niejednokrotnie przekonają się także o tym, że jeśli ktoś robi coś inaczej, niekoniecznie robi to źle i zasługuje na zaufanie. Bohaterki szanują również to, że czasem mają inne zdanie na jakiś temat oraz potrafią wykorzystywać swoje talenty do udziału w różnych konkursach i akcjach. Chętnie angażują się w pomoc innym i swoim przykładem pokazują, że warto aktywnie spędzać czas. Udowadniają także, że można się przyjaźnić i mieć ochotę spędzać czas w zupełnie inny sposób.

Na spotkania z bohaterkami serii LEGO Friends zapraszamy od 1 maja o 7:00, 11:30, 16:33 i 20:00 w POLSAT JimJam!

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat