Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Poznaj moc prawdziwej przyjaźni!

Artykuł

Już 1 grudnia na antenę POLSAT JimJam powracają bohaterki z serii LEGO Friends! Olivia, Andrea, Emma, Mia i Stephanie - to pięć najlepszych przyjaciółek, które mają nową misję.

Poznaj moc prawdziwej milosci
Autor: Materiały prasowe

Muszą uratować Heartlake City przed przebiegłymi oszustami! Dzieciom i zwierzakom grozi niebezpieczeństwo, a na piękne budynki w mieście czyhają buldożery i graficiarze. W nowej siedzibie dziewczyny przygotowują dokładny plan działania. Nadszedł już czas, aby wnieść do świata trochę więcej serca, sztuki i odwagi! Seria „LEGO Friends: Przyjaciółki na misji” będzie emitowana na Polsat JimJam już od 1 grudnia o 13:15 i 20:40 (po dwa odcinki) od poniedziałku do piątku oraz o 20:40 w weekendy.

Przyjaciółki z Heartlake City powracają w nowej odsłonie, w której czekają na nie kolejne przygody. Każda z dziewczyn ma inne pasje i zainteresowania, a razem tworzą bardzo zgraną paczkę. Potrafią ze sobą świetnie współpracować, wykorzystując talenty i wiedzę każdej z nich.

Już w pierwszym odcinku dowiemy się, z jakimi trudnościami będą musiały zmierzyć się dziewczyny. Okazuje się bowiem, że w ich pięknym miasteczku powstaje coraz więcej graffiti, które szpeci budynki i ulice. Przyjaciółki próbują się dowiedzieć, kto stoi za tymi aktami wandalizmu. Gdy przechadzają się po mieście, nagle stają się świadkami wielkiego niebezpieczeństwa – niesforny szczeniak, który przez przypadek dostaje się do kokpitu sterującego buldożerem, uruchamia go. Wielka maszyna zaczyna zmierzać wprost na nieświadomych niczego przechodniów! Bez większego namysłu dziewczyny ruszają do akcji i łączą swoje siły i umiejętności, by zapobiec katastrofie. Pierwsza misja kończy się zwycięstwem, a przyjaciółki dostają aplauz od mieszkańców.

Zmotywowane sukcesem, postanawiają założyć drużynę superbohaterek, której misją będzie pomoc innym. Przyjaciółki pokazują, że pomaganie to świetna zabawa i przyjemność. Angażują się w kolejne akcje, obmyślają szczegółowy plan działania i wykazują się sprytem i uważnością. Bohaterki LEGO Friends inspirują dzieci do poszukiwania swoich pasji, a także uczą, jak wykorzystywać swoje talenty do szczytnych celów. Pokazują również, jak ważne jest wzajemne zrozumienie i szacunek, a także umiejętność uczenia się na błędach. W sytuacjach, gdy coś im nie wychodzi, nie tracą zapału, by spróbować jeszcze raz. W nowej serii „LEGO Friends: Przyjaciółki na misji” mali widzowie będą mogli śledzić kolejne przygody przyjaciółek, odkrywać razem z nimi świat i uczyć się przez zabawę.

Na spotkania z bohaterkami serii LEGO Friends zapraszamy od 1 grudnia od poniedziałku do piątku o 13:15 i 20:40 oraz w weekendy o 20:40 w POLSAT JimJam!

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczekbody na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat