Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Powrót do szkoły to więcej obowiązków?

Artykuł

Nadchodzi wrzesień - miesiąc powrotu do szkoły i codziennych obowiązków. Koniec wakacyjnej laby oznacza przygotowania do intensywnego roku szkolnego, zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

Powrot do szkoly wiecej obowiazkow
Autor: Materiały prasowe

W łatwiejszym powrocie do codzienności pomoże pralka QuickDrive™ marki Samsung, której łatwa obsługa pozwoli rozłożyć zadania między wszystkich domowników.

Zapomnij o stertach prania

Dzieci uwielbiają bawić się bez względu na panujące dookoła warunki. Ubrania najmłodszych brudzą się bardzo szybko, co powoduje, że znacznie częściej trzeba wstawiać pranie. W takiej sytuacji pomocna będzie pralka QuickDrive™, która posiada duży bęben mieszczący do 10 kg prania, dzięki czemu nie musimy robić prania „na raty”.

Konstrukcja bębna QuickDrive™ sprawia, że ubrania przemieszczają się w dwóch różnych kierunkach, z góry na dół oraz w przód i w tył. Powoduje to, że czas prania jest nawet o połowę krótszy, a pralka skuteczniej usuwa brud.

Klasa energetyczna urządzenia to A+++, co wyraźnie widać, patrząc na poziom zużycia prądu raportowany przez aplikację na smartfona SmartThings.

Rodzicom najmniejszych dzieci spodoba się fakt, że QuickDrive™ pracuje niezwykle cicho nawet podczas szybkiego wirowania, co możliwe jest za sprawą zaawansowanej technologii redukującej wibracje VRT-M. Pralka wykorzystuje do tego siłę magnesów, które zapewnią spokojny sen nawet najczujniejszym maluchom.

Dla spóźnialskich

Kolejną z ciekawych i bardzo przydatnych innowacji w pralce QuickDrive™ jest funkcja AddWash, czyli możliwość dodania ubrania już po rozpoczęciu programu. Każdy rodzic zna to uczucie, gdy po uruchomieniu pralki znajduje porozrzucane części garderoby.

Dodatkowe drzwi AddWash™ umożliwiają dorzucenie znalezionych ubrań do pralki na dowolnym etapie cyklu. Działanie tej technologii jest tak proste, że o dołożenie zgubionej skarpetki lub t-shirtu możemy poprosić ich młodego właściciela. Dodatkowo możliwe jest wietrzenie pralki za pomocą dodatkowych drzwi, bez konieczności otwierania drzwi głównych. To proste i przydatne rozwiązanie.

Inteligenta pralka

Pralką QuickDrive™ można sterować z poziomu telefonu za pomocą aplikacji SmartThings. Dzięki SmartThings możemy uruchomić pralkę, gdziekolwiek jesteśmy, na przykład jadąc odebrać dziecko ze szkoły, a po powrocie do domu możemy je od razu rozwiesić.

Pralkę QuickDrive™ można kontrolować poprzez funkcję Smart Control, która pokazuje, w jakim stanie technicznym jest urządzenie, jak dbać o nie na co dzień i kiedy wymaga czyszczenia.

Dodatkowo możemy włączyć funkcję Asystenta Prania, do której wprowadzamy parametry takie jak poziom zabrudzeń, rodzaj tkanin i ilość prania, a ona podpowiada nam, jaki program włączyć. 

Co więcej, aplikacja pokazuje, w jakiej fazie jest obecnie pranie, dzięki czemu można dodać delikatną rzecz tylko na czas płukania lub wirowania.

Pralka QuickDrive™ wyposażona jest także w program Pranie Optymalne, który gromadzi informacje na temat wagi ubrań, stopnia zabrudzenia, ilości potrzebnej wody, co pozwala uniknąć jej nadmiernego zużycia i ogranicza ilość detergentu. Program dobiera także odpowiedni czas prania i potrzebną liczbę płukań. Łatwość obsługi pralki QuickDrive™ powoduje, że może być ona obsługiwana nawet przez młodszych domowników.

Innowacyjna budowa bębna, a także szereg nowoczesnych technologii, powodują, że pralki QuickDrive™ piorą szybko, a przy tym niezwykle skutecznie. Te łatwe w obsłudze urządzenia firmy Samsung odciążą domowników i sprawią, że pranie stanie się przyjemnością.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat