Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Poszukiwanie Bakurdzeni i niesamowite pojedynki

Artykuł

Ekstra Ekipa, do której należy Dan, Wynton, Lia i Piorun nie ma łatwego zadania! Od kiedy odkryli pierwszego Bakugana, ich życia wywróciły się do góry nogami.

Bakugan battle planet28102020
Autor: Materiały prasowe

W dodatku ciągle muszą mierzyć się z niecnymi przeciwnikami… Ulubieńcy widzów powracają na antenę Cartoon Network w nowych odcinkach „Bakugan: Battle Planet” oraz w drugim sezonie „Bakugan: Przymierze wojowników”. Premiera już 2 listopada.

Dan Kuozo to zwykły nastolatek, ale od kiedy wraz z resztą „Ekstra Ekipy” odkrył Bakugany, nic nie jest w jego życiu już takie samo, jak wcześniej. Bohaterowie poznają niesamowity świat magicznych stworzeń, które były uwięzione w Labiryncie. Stają wraz z nimi w potyczkach przeciwko innym, silnym rywalom. Dan, Lia i Wynton to dzieciaki żądne wrażeń! Razem z psem Piorunem wpadają w różne tarapaty. Zawsze podczas ich przygód, towarzyszą im niezwykłe stworzenia. W serialu nie brakuje też intrygujących bitew, które bohaterowie staczają między sobą w turniejach.

W nowych odcinkach „Bakugan: Battle Planet” przyjaciele poszukują Bakurdzeni, lecz złowieszczy Magnus siedzi im na ogonie i nie daje spokoju. Drago zachoruje, a Dan zorientuje się, że jeden z Bakurdzeni słabnie – Ekstra Ekipa zrobi wszystko, aby odnaleźć lek i ocalić potężne źródło mocy! Na dzieciaki czeka także nagły powrót Straty Łowcy Bakuganów. Spotkanie z nim nie będzie zwykłym pojedynkiem, ponieważ zmienił się przez dziwną substancję! Bohaterowie będą musieli jej unikać, aby nie podzielić losu łowcy...

Na widzów Cartoon Network czeka także premiera najnowszych odcinków z drugiego sezonu „Bakugan: Przymierze wojowników”. Bohaterowie stawią czoła Tiko, sprawiając, że cały świat dowie się o istnieniu Bakuganów, dzięki czemu staną się uwielbianymi herosami!

Premiera nowych odcinków „Bakugan: Battle Planet” i start drugiego sezonu „Bakugan: Przymierze wojowników” w poniedziałek 2 listopada o 19:50. Emisja codziennie o 19:50.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat