Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Postaw na bezpieczeństwo

Artykuł

GOCLEVER KIDDY GPS WATCH umożliwia stały kontakt rodzica z dzieckiem podczas zabawy z rówieśnikami poza domem.

Postaw na bezpieczenstwo
Autor: Materiały prasowe

To urządzenie posiadające szereg funkcji (lokalizacja GPS, przycisk SOS, możliwość wykonywania i odbierania telefonów, funkcja bezpiecznych miejsc na mapie, możliwość nagrywania obrazu i dźwięku po użyciu przycisku SOS, cichy nasłuch, itp.). Dzięki niemu rodzice mogą monitorować swoje dziecko, a maluch może wezwać pomoc w sytuacji zagrożenia.

Zegarek wykorzystuje aż 4 systemy lokalizacji: GPS + BDS + AGPS + LBS. Pozwala to na określenie położenia w czasie rzeczywistym, z dużą dokładnością, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W każdej chwili możemy sprawdzić na mapie w swoim telefonie, gdzie znajduje się nasza pociecha oraz odtworzyć trasę, jaką dziecko pokonało.

Maluch może łatwo nawiązać kontakt z mamą, tatą, babcią, itd. wybierając numer ze zdefiniowanej przez opiekuna (rodzica) książki telefonicznej. Wykonuje się połączenia w obie strony - z zegarka na telefon komórkowy, jak i z telefonu na zegarek. Można zapisać 15 numerów.

Dodatkowo aplikacja w telefonie (rodzica/opiekuna) daje możliwość ustawienia stref bezpieczeństwa, w których powinno przebywać dziecko (promień 500 metrów wokół wskazanego miejsca, np. przedszkola). Gdy dziecko wyjdzie poza ten obszar zostanie do nas wysłane powiadomienie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat