Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Porwał autobus z dziećmi i go podpalił

Artykuł

Pewien 47-latek z Włoch przejął kontrolę nad szkolnym autobusem i go podpalił.

Porwal autobus dzieci podpalil
Autor: pixabay.com

Do szokującego zdarzenia doszło niedawno we Włoszech, niedaleko Mediolanu. Kierujący wycieczkowym autokarem Senegalczyk z włoskim obywatelskim, zamiast bezpiecznie dowieźć powierzonych mu pasażerów do celu, zatrzymał w pewnym momencie autobus i zaczął grozić znajdującym się w pojeździe uczniom. Mężczyzna przy pomocy noża sterroryzował ponad 50 dzieci, nie pozwalając nikomu opuszczać autokaru. Jeden z chłopców powiadomił telefonicznie o sytuacji rodziców. Ci wezwali na pomoc włoską żandarmerię. Niedługo potem karabinierzy ruszyli w pościg za porywaczem. Tymczasem kidnaper rozlał benzynę w autobusie i podpalił wnętrze pojazdu. Dym mocno podtruł kilkanaście osób. Stróżom porządku udało się na szczęście zlokalizować i obezwładnić agresywnego 47-latka. Ewakuacja uczniów i ich opiekunów z płonącego autokaru przebiegła potem szybko i sprawnie. Sprawca całego zamieszania został aresztowany i będzie odpowiadał przed włoskim wymiarem sprawiedliwości za dokonane przestępstwa.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat