Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Pielęgnacja

#PoRuszająceChwile z Pampers® Pants

Artykuł

Rozpoczęcie etapu poruszania się maluszka to wyjątkowy czas zarówno dla dziecka, jak i rodziców. Jest on wyzwaniem, ale również źródłem codziennych, wyjątkowych wspólnych chwil.

Poruszajace chwile pampers pants
Autor: Materiały prasowe

Nowe pieluszki Pampers® Pants wyposażone w elastyczną taśmę „360 comfort fit” zapewniają teraz idealne dopasowanie do ciała maluszka, zapobiegają poluzowaniu i przeciekaniu zawartości, aby pozwolić rodzicom i ich pociechom cieszyć się wspólnymi #PoRuszającymiChwilami.

#PoRuszająceChwile z Pampers® Pants

Naturalnym etapem w rozwoju każdego maluszka jest przemieszczanie się i chęć odkrywania otaczającego go świata. Życie w ruchu to przewrotki, upadki na pupę i skręty ciała, czyli codzienne #PoRuszająceChwile, które rozczulają serce i przynoszą mnóstwo radości. Wspólne poranki, ćwiczenia na macie czy robienie śmiesznych min do lusterka – takie momenty dają poczucie szczęścia i wzmacniają więzi rodzinne. Poznawanie otoczenia przez dziecko to nie tylko jeden z najważniejszych etapów jego rozwoju, ale również nowe wyzwanie dla rodziców. Aby zapewnić maluchowi bezpieczeństwo należy poświęcać mu w tym czasie szczególnie dużo uwagi, dostosować wnętrze domu do nowej sytuacji oraz zapewnić ubranka i pieluszkę, które nie przeszkadzają w ruchu. Nowa wersja Pampers® Pants dostosowuje się do ciała dziecka, nie krępuje jego ruchów, a jednocześnie chroni przed przeciekaniem. Dzięki niej rodzice nie muszą martwić się o komfort swojego dziecka, a maluch może bez przeszkód poznawać świat.

Idealne dopasowanie

Nowe pieluszki Pampers® Pants zostały wyposażone w elastyczną taśmę „360 comfort fit”, która idealnie dopasowuje się do ciała dziecka. Niezależnie od zmieniającego się obwodu brzuszka w ciągu dnia, pieluszka pozostaje na swoim miejscu i pozwala na nieskrępowany ruch maluszka. Dwa razy mocniejsze osłonki wokół nogawek* doskonale chronią przed przeciekaniem, a unikalna dodatkowa warstwa chłonna „Sleep” pomaga szybko wchłonąć wilgoć do ich wnętrza. Za sprawą 3 chłonnych kanalików wilgoć jest rozprowadzana równomiernie wewnątrz pieluszki. Mikroperełki umieszczone w kanalikach pochłaniają wilgoć i utrzymuja ja wewnatrz z dala od skóry dziecka, dzięki temu skóra pozostaje sucha do 12 godzin.. Uczucie wilgoci nie zakłóci wiec dziecku zabawy nawet przez 12 godzin. Pampers Pants są niezwykle łatwe do założenia, nawet gdy maluch wierci się i ucieka, dzięki czemu zmiana pieluszki może być od teraz źródłem dodatkowej zabawy.

- Rozpoczęcie raczkowania to przełomowy moment nie tylko dla dziecka, ale również dla rodziców. Wiąże się z nim wiele emocjonalnych przeżyć, ale również i wyzwań. Aby maluch mógł prawidłowo rozwijać swoją motorykę i chęć odkrywania świata musi mieć zapewnione odpowiednie warunki. Chcąc wesprzeć rodziców w zaspokajaniu potrzeb ruchowych dziecka stworzyliśmy nową wersję pieluszek Pampers® Pants wyposażoną w specjalną taśmę „360 comfort fit”. Zapobiega ona poluzowaniu pieluszki, chroni przed przeciekaniem, a jednocześnie nie krępuje ruchów malucha. Dzięki temu, rodzice mogą codziennie cieszyć się wspólnymi chwilami ze swoją pociechą, bez obawy o nieprzyjemne sytuacje – mówi Mariola Mirek, menadżer ds. komunikacji P&G.

Pieluszki Pampers® Pants

Pieluszki Pampers® Pants zapewniają dziecku komfort ruchu i suchość do 12 godzin dzięki następującym cechom:

  • Elastycznej taśmie „360 comfort fit” – zapewnia ona idealne dopasowanie do ciała dziecka, zapobiega poluzowaniu i przeciekaniu pieluszki.
  • Podwójnie mocniejszej osłonce wokół nogawek* – pieluszki Pampers Pants posiadają podwójnie wzmocnioną osłonkę wokół nogawek dla lepszej ochrony przed przeciekaniem.
  • Unikalnej warstwie chłonnej „Sleep” – pomaga ona szybko wchłonąć wilgoć do wnętrza pieluszki, aby zapewnić dziecku suchość.
  • Chłonnym mikroperełkom – warstwa wewnętrzna z mikroperełkami zatrzymuje wilgoć. Dzięki temu skóra dziecka pozostaje sucha do 12 godzin.
  • 3 chłonnym kanalikom – pomagają one równomiernie rozprowadzić wilgoć wewnątrz pieluszki i utrzymać ją z dala od skóry dziecka.
  • Miękkości jak bawełna** – górna warstwa, która ma kontakt ze skórą dziecka jest miękka i sucha, aby zapewnić maluszkowi komfort.
  • Udoskonalona wersja Pampers® Pants dostępna jest w rozmiarach od 3 do 6 i oznaczona znakiem „360 comfort fit”.

Sugerowana cena detaliczna***:

Pampers® Pants rozm. 3, 6-11 kg (26 sztuk) – 26,99 zł
Pampers® Pants rozm. 4, 9-15 (24 sztuki) – 26,99 zł
Pampers® Pants rozm. 5, 12-17 kg (22 sztuki) – 26,99 zł
Pampers® Pants rozm. 6, +15kg (19 sztuk) – 26,99 zł

*W porównaniu z poprzednimi pieluszkami Pampers Pants.
**Produkt nie zawiera bawełny.
***Ceny na półce są ustalane przez dystrybutorów indywidualnie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat