Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Pora wyjść z ukrycia! Nowy sezon „OK K.O.! Po prostu walcz”

Artykuł

Trzeci sezon „OK K.O.! Po prostu walcz” to kolejna dawka przygód przyjaciół pracujących w Lakewood Plaza Turbo.

Ok ko14012020
Autor: Materiały prasowe

Tytułowy bohater K.O. nadal chce zostać prawdziwym herosem i ciągle doskonali swoje umiejętności. Tym razem nadeszła pora, by wyszedł z ukrycia i pokazał na co go naprawdę stać!

K.O. inspirując się swoimi najlepszymi przyjaciółmi – Enid i Radem – chce stać się superbohaterem. Centrum handlowe, w którym pracują pełne jest tajemnic, dziwnych stworzeń i wyzwań dla całej paczki. Czy tym razem K.O. uda się zostać nieustraszonym herosem?

W trzecim sezonie serialu wreszcie nadszedł czas, by wojownicy przestali się ukrywać. K.O. ma coraz więcej umiejętności, które pozwalają mu staczać niebezpieczne pojedynki. Oprócz kolejnych, emocjonujących walk widzowie będą także mogli dowiedzieć się nieco więcej o codzienności głównego bohatera. To świetny moment by zobaczyć co K.O. robi po pracy, a także poznać tajemniczą przeszłość jego mamy. W tym czasie Rad przeżyje poważny kryzys osobowości – będzie zmęczony faktem, że Dzieciak nieustannie go naśladuje. Sezon zakończy się ostateczną walką – czy jej wynik potwierdzi umiejętności i odwagę głównego bohatera?
Nowe odcinki „OK K.O.! Po prostu walcz” od 20 stycznia w Cartoon Network. Emisja codziennie o godz. 21:15.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat