Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Pora na przygodę: Odległe krainy

Artykuł

Doceniona Emmy i nagrodą Peabody’ego „Pora na przygodę!” wróci na Cartoon Network w specjalnej serii „Pora na przygodę: Odległe krainy”.

Pora na przygode122020
Autor: Materiały prasowe

Już 12 grudnia emisja pierwszego z czterech epizodów, którego głównym bohaterem jest BMO. Tym razem ten niezwykły robot wybiera się w samodzielną podróż, podczas której pozna nowe krainy i niezwykłe postaci.

Bohaterem pierwszego odcinka „Pora na przygodę: Odległe krainy” jest robot, który przypomina konsolę do gier! Widzowie zobaczą BMO w drodze na Marsa, kiedy zostanie wessany do tunelu czasoprzestrzennego i rozbije się w nieznanej, dalekiej krainie… Zastaje w niej chaos i odkrywa, że mieszkańcy są podzieleni z powodu licznych konfliktów. Robot postanawia zaprowadzić spokój w tej części galaktyki.

Pewnego dnia poznaje niezwykłą dziewczynkę Y5. Nie tylko świat tej nieśmiałej bohaterki jest wstrząśnięty pojawieniem się BMO. Również ona sama zmienia się pod wpływem przybysza, który pokazuje jej, że warto nie tylko uważnie obserwować rzeczywistość, ale również aktywnie na nią wpływać. Jednak robot nie spodziewa się tego, że rodzina Y5 ma wobec niego niecny plan – całkowity demontaż! Nowi kumple podejmą próbę rozwiązania problemów tej krainy!

Odcinek z BMO jest początkiem wyjątkowej serii. W „Pora na przygodę: Odległe krainy” widzowie zobaczą jeszcze, jak Marcelina i Królewna Balonowa odwiedzą szklane królestwo, w którym przebudził się złowieszczy smok, Miętówkowy Ochmistrz postanowi wrócić do nauki magii, a Finn i Jake po raz kolejny wybiorą się w superpodróż.

Stworzona przez Pendletona Warda i Adama Muto seria „Pora na przygodę” była wielokrotnie nagradzana i wypromowała utalentowanych twórców, którzy reżyserowali takie seriale jak „Steven Universe”, „Za bramą ogrodu” i „Clarence”. Seria „Pora na przygodę: Odległe krainy” została wyprodukowana przez Cartoon Network Studios.

Premiera pierwszego specjalnego odcinka z serii „Pora na przygodę: Odległe krainy” w sobotę 12 grudnia o 13:30 na antenie Cartoon Network. Powtórka w niedzielę 20 grudnia o 13:30.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat