Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Pomagały niepełnosprawnym dzieciom. Zostały otrute

Artykuł

Nieopodal Golubia-Dobrzynia otruto zwierzęta, które wykorzystywano m.in. do hipoterapii przedszkolaków.

Otrute zwierzeta
Autor: pixabay.com

Do mediów przedostała się wiadomość o niedawnej śmierci dwóch koni, których towarzystwo działało terapeutycznie na niepełnosprawne dzieci. Do zdarzenia doszło na terenie znajdującym się pod pieczą fundacji Inter Pares, w powiecie golubsko-dobrzyńskim. Nieznany sprawca dodał trutki do wody, którą wypiły zwierzęta. Konie umarły przez to w męczarniach. Wskutek tego okrutnego działania, niepełnosprawne dzieci z okolic Golubia-Dobrzynia, nie będą mogły w najbliższym czasie korzystać z bezpłatnych zajęć hipoterapii. Trochę bowiem potrwa zanim fundacja nabędzie i przyuczy do rehabilitowania dzieci nowe konie oraz zapewni monitoring w miejscach, gdzie przebywają na co dzień zwierzęta będące pod opieką fundacji. Wesprzeć ten cel można wpłacając datki na konto widniejące na stronie ratujemyzwierzaki.pl/otrutekonie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat