Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Pojechała do porodu rowerem

Artykuł

Jedna z nowozelandzkich posłanek zadziwiła cały kraj. Mimo zaawansowanej ciąży, udała się do szpitala na poród rowerem.

Porod rower
Autor: freepik

O posłance nowozelandzkiej Partii Zielonych Julie Anne Genter zrobiło się ostatnio w mediach bardzo głośno. Nic dziwnego, będąca w stanie błogosławionym kobieta, przynaglona silnymi skurczami, wskazującymi na to, że zbliża się poród, wybrała się do szpitala, korzystając z roweru. Pani polityk nie musiała na szczęście przemieszczać się na rowerze zbyt długo. Dojazd do szpitala zajął jej bowiem około dziesięciu minut. Jej potomek pojawił się na świecie już godzinę po dotarciu do placówki medycznej. Zdjęcia posłanki i jej niedawno narodzonego dziecka obiegają Internet.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat