Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Podaruj maluchowi to, co najlepsze

Artykuł

Mniejsza zachorowalność i śmiertelność, większa ochrona przed patogenami, wsparcie układu odpornościowego, zapobieganie chorobom nagłym i przewlekłym,...

Przelom karmienie naprzemienne
Autor: Materiały prasowe

lepszy rozwój funkcji motorycznych i nerwowych – to wszystko dziecko może dostać nie tylko na Dzień Dziecka, ale każdego dnia, kiedy jest karmione piersią. Wiedzą o tym mamy, dlatego aż 90% z nich w pierwszej ciąży planuje taką metodę karmienia. Realizacja tego planu nie zawsze jest łatwa, na szczęście teraz każda karmiąca mama może liczyć na skuteczne wsparcie.

WHO zaleca karmienie wyłącznie piersią do szóstego miesiąca życia dziecka i przez kolejne 1,5 roku w połączeniu z innymi pokarmami. Wiele mam w tym czasie chce wrócić do pracy, ma wiele innych obowiązków, plany, zobowiązania, potrzeby, które niełatwo jest realizować, pozostając w ciągłej gotowości do karmienia dziecka piersią wtedy, kiedy ono tego potrzebuje. Jak to pogodzić?

Macierzyństwo takie, jakiego chcę

Współczesna mama może zachować balans między opieką nad dzieckiem, karmieniem go piersią i wszystkimi innymi sprawami, którym też chce niekiedy poświęcić swój czas i uwagę. Taki komfort daje jej laktator: sposób na to, by jej mleko było gotowe do podania dziecku nawet wtedy, kiedy jej przez chwilę przy nim nie ma. Tata, karmiący mlekiem mamy za pomocą butelki, to nowy i piękny symbol współczesnego rodzicielstwa, w którym więź ojca z maluchem też jest ważna i realizowana. Pozwala to mamie planować wspólny i swój czas, dbać o ważne sprawy, być mamą tak, jak chce – w swój własny wyjątkowy sposób, zawsze z dzieckiem w centrum uwagi całej rodziny.

Wiele potrzeb i jedno rozwiązanie

Korztyści zdrowotne dla dziecka, umacnianie więzi, zdrowie dla obojga i życie z zgodzie z naturą – ile matek, tyle motywacji, by używać laktatora. Co ważne: ile matek, tyle rożnych piersi, brodawek, zwyczajów i potrzeb związanych z odciąganiem pokarmu. Philips Avent Natural Motion to pierwszy laktator, który dopasowuje się do mamy. Ten produkt wyznacza początek nowej ery, w której mamy nie muszą już sięgać po rozwiązania uniwersalne i dostosowywać się do ograniczeń sprzętu. Teraz mogą odciągać pokarm w sposób najwygodniejszy dla siebie i najbardziej komfortowy: szybki i delikatny – przecież na tym właśnie zależy mamom.

Rewolucja w zgodzie z naturą

Philips Avent, od lat wspierający mamy partner WHO, projektując swój najnowszy laktator Philips Avent Natural Motion, sięgnął po wyjątkową pomoc. Kto, jeśli nie dzieci, jest ekspertem od odciągania pokarmu? Precyzyjna analiza sposobu, w jaki dziecko pobiera mleko z piersi mamy, fazy tego procesu: stymulacji i ssania odżywczego oraz mechanizm stymulacji brodawki, stały się inspiracją dla pracy laktatora – tak powstała technologia Natural Motion. Innowacyjne wykorzystanie podpatrzonego w naturze sposobu, w jaki dziecko za pomocą języka i podniebienia stymuluje brodawkę, sprawiło, że proces odciągania mleka przez laktator Philips Avent Natural Motion jest szybszy nawet o 3.5 raza niż w przypadku standardowych sprzętów, co potwierdzają wyniki badań klinicznych. Wiemy, że każda chwila macierzyństwa jest bezcenna, staramy się więc pomóc mamom wykorzystać ten czas jak najlepiej.

Laktator dopasowany do Ciebie

Kluczowym elementem karmienia piersią, jeśli chodzi o powstawanie mleka, jego objętość i wypływ, jest komfort mamy. Spokój, kojące otoczenie, ulubione dźwięki, najwygodniejsza pozycja – każda mama ma w tym zakresie swoje upodobania. Kluczowym elementem Philips Avent Natural Motion jest miękki silikonowy lejek, który dopasowuje się do 99.98% brodawek – co potwierdzają badania. Dzięki niemu każda pierś jest bezpieczna – bez ryzyka podrażnień czy zranień. Co więcej, odciąganie mleka jest delikatne i wygodne, bez względu na to, czy mama dopiero zaczyna karmić, czy pierś jest nabrzmiała bardzo, czy coraz mniej. Philips Avent Natural Motion to znakomite wsparcie na każdym etapie karmienia. Jest lekki i cichy, poręczny, łatwy w złożeniu, rozłożeniu i umyciu. Dzięki unikalnej konstrukcji lejka pokarm można odciągać bez pochylania się – tak komfortowo jeszcze nie było.

Laktator, który pracuje tak, jak chcesz

8 modułów fazy stymulacji, 16 modułów fazy ssania, możliwość indywidualnych ustawień – po co tyle funkcji laktatorowi? Po to, by jak najlepiej odwzorowywać ssanie dziecka – przecież każdy maluch robi to inaczej, zmieniając na dodatek z wiekiem sposób pobierania pokarmu. Urządzenie można ustawić tak, by działało w sposób najbardziej efektywny i komfortowy jednocześnie, a następnie zapisać te ustawienia, by kolejne odciąganie od razu przebiegało idealnie. Jeśli dziecko z czasem zmieni nawyki i sposób ssania, jeśli mama nauczy się swoich upodobań związanych z karmieniem, będzie można zmienić ustawienia, by laktator nadal odpowiadał na wszystkie potrzeby. Pozostając w zgodzie z naturą, warto podawać odciągnięte mleko za pomocą butelki Natural 2.0 – stworzonej na wzór piersi mamy. Laktator i butelka inspirowane przez życie i najwspanialszą więź mamy z dzieckiem to zestaw idealny, z którym i dziecko, i mama, mają to, co najważniejsze. Nie tylko od święta.

Rekomendowane ceny nowych butelek i laktatorów elektrycznych Philips Avent Natural wynoszą:

Laktator Natural Motion SCF395/11 – 626,00 zł
Laktator Natural Motion Premium SCF396/11 – 805,00 zł

Butelka Natural 2.0 SCF030/17 125 ml - 28,00 zł
Butelka Natural 2.0 SCF033/17 260 ml - 39,00 zł
Butelka Natural 2.0S CF036/17 330 ml - 49,00 zł
Butelka Natural 2.0 SCF039/17 60 ml - 39,00 zł

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat