Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Literatura

„Pim i Po. Ćwiczenia matematyczne dla czterolatków” Paweł Mildner

Artykuł

Pim i jej piesek Po właśnie wylądowali w dziwnej krainie Tung-la, gotowi na wielką matematyczną przygodę. Dołącz do nich!

Pim i po
Autor: Materiały prasowe

Policz, ile nóg ma Wielonożna Fikka, pomóż podróżnikom dostać się na tajemniczą wyspę, rozstrzygnij kłótnię glaptaków o jajka, zobacz, który wąż jest najdłuższy, przejdź przez labirynt i zbuduj z kwadratów własną piramidę!

Zbiór ciekawych i zabawnych zadań z naklejkami wprowadzających podstawowe pojęcia matematyczne pomoże czterolatkom poznawać liczby od 1 do 10 oraz figury geometryczne, rozumieć relacje w przestrzeni, różnice i podobieństwa, a także poćwiczyć logiczne myślenie oraz koncentrację.

Seria „Mądrale” to pomysłowe zeszyty edukacyjne dla przedszkolaków – mnóstwo urozmaiconych zadań, zestaw naklejek i zaproszenie do świetnej zabawy.
Dla trzylatków przygotowaliśmy ćwiczenia rysunkowe „W królestwie Bazgraju”, ćwiczenia matematyczne „Biedronka Pi” oraz ćwiczenia przyrodnicze „Spacer”.

Czterolatkom polecamy także ćwiczenia przyrodnicze „Kajak” oraz ćwiczenia rysunkowe „Smocza historia”.

W przygotowaniu zeszyty dla pięciolatków.

Paweł Mildner (ur. 1986) – ilustrator i projektant graficzny, autor książek obrazkowych, twórca plakatów. Laureat wielu nagród i wyróżnień (The White Ravens, Golden Pinwheel Awards, Klub Twórców Reklamy, Polish Graphic Design Awards). Fascynację klasyczną grafiką z połowy XX wieku łączy z zainteresowaniem międzynarodową sceną graffiti. Mieszka i pracuje we Wrocławiu. W Wydawnictwie Dwie Siostry ukazały się jego książki: debiutancka „Ciekawe, co myśli o tym królowa” i „Lody we wszystkich smakach”.

Seria: „Mądrale”
Przedział wiekowy: 4+
ISBN 978-83-8150-223-8
Format: 20,5 x 28,8
Oprawa zeszytowa
Objętość: 48 str.
Termin wydania: 12 maja 2021
Cena: 19,90 zł (w tym 5% VAT)

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat