Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Piątoklasista pomógł kobiecie z hipotermią

Artykuł

Dzięki lekcji o pierwszej pomocy, uczeń z Jaworza udzielił wsparcia osobie z obniżoną temperaturą ciała. Empatia chłopca uchroniła kobietę przed zamarznięciem.

Piatoklasista przystanek
Autor: freepik

Kiedy w minioną sobotę kilkunastoletni Maks z Jaworza (województwo śląskie) wracał z treningu piłki nożnej do domu, jego uwagę przykuła siedząca na przystanku autobusowym kobieta. Nie było z nią kontaktu, miała opuszczoną głowę i przemoczone buty. Okazało się, że jest bardzo zmarznięta, a jej organizm jest bardzo wychłodzony. Chłopiec przystanął przy nieznajomej i poinformował o jej stanie tatę kolegi, który przejeżdżał akurat w pobliżu samochodem. Do potrzebującej wezwano karetkę pogotowia. Ratownicy medyczni przyznali, że gdyby kobieta spędziła na mrozie jeszcze kilkadziesiąt minut, mogłaby wychłodzić się na śmierć.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat