Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Pielęgnacja

Pampers Premium Care z jedwabistą powłoczką i unikalnymi chłonnymi kanalikami

Artykuł

Nowe pieluszki Pampers Premium Care z przyjemną dla skóry jedwabistą powłoczką i zapewniającymi suchość unikalnymi, chłonnymi kanalikami to jeszcze jeden sposób na to, żeby dziecko poczuło na własnej skórze otaczającą go miłość.

Pampers Premium Care
Autor: Materiały prasowe

Od teraz, dzięki programowi „Pierwsza pieluszka dla maluszka” mogą się o tym przekonać mamy i ich maleństwa* w Polsce.

NOWE Pampers Premium Care mają unikalne, chłonne kanaliki i jedwabistą powłoczkę, dzięki czemu są to nasze najbardziej suche i miękkie pieluszki w historii. Pięciogwiazdkowa ochrona skóry i komfort, który zapewniają zyskają uznanie każdego Małego Wielbiciela Miękkości. Pampers to najlepsze pieluszki dla utrzymania suchej skóry dziecka.?? Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne, Naczelną Radę Pielęgniarek i Położnych oraz ekspertów zrzeszonych w Europejskim Stowarzyszeniu Dermatologii Dziecięcej. Od teraz o jakości pieluszek Pampers Premium Care może przekonać się każda polska mama, która urodzi dziecko w jednym ze szpitali? uczestniczących w programie „Pierwsza pieluszka dla maluszka” i odbierze bezpłatnie pełną paczkę tych pieluszek dla swojego maleństwa.

Dzieci to Mali Wielbiciele Miękkości

Czy wiesz, że… małe dzieci to prawdziwi koneserzy, którzy wybierają i doceniają rzeczy najwyższej jakości? Badania naukowe potwierdzają to, co rodzice intuicyjnie wiedzą od pokoleń: dzieci uwielbiają uczucie jedwabistej miękkości na skórze. Przyjemna miękkość dotyku, taka jak np. podczas noszenia jedwabiu, to jednak dla dziecka coś więcej niż dla dorosłego – pomaga mu prawidłowo się rozwijać.

Jak twierdzi dr Małgorzata Gołkowska, lekarz pediatra, ekspertka marki Pampers: – Dotyk odgrywa ważną rolę w zdrowym rozwoju niemowlęcia. Dzieci poznają świat poprzez dotykanie i kontakt ze skórą. Dotyk pomaga w budowaniu bliskości, jest ważnym elementem społecznego, emocjonalnego, zdrowotnego i umysłowego rozwoju maluszka.

Jak Pampers Premium Care pomagają dziecku się rozwijać

Dotyk skóra do skóry to sposób na wyrażenie uczuć, który pomaga zbliżyć się do siebie dziecku i rodzicowi. Jednak aby maluszek mógł w pełni czerpać z takich chwil pełnych czułości, jego skóra powinna być jak najlepiej zabezpieczona. Wybór pieluszki jest kluczowy w ochronie delikatnej skóry dziecka – dodaje ekspertka. Dlatego właśnie Pampers wprowadził na rynek swoje najdelikatniejsze pieluszki Premium Care z jedwabistą powłoczką i unikalnymi, chłonnymi kanalikami dla ochrony skóry dziecka i jego komfortu. Kiedy skóra dziecka jest odpowiednio chroniona, jedyne co maluszek przez nią czuje, to miłość rodziców.

Nowe, jedwabiście miękkie pieluszki Pampers Premium Care

W rozmowach z rodzicami, często słyszymy, że chcą dla swoich dzieci czegoś więcej niż „to, co najlepsze” – mówi Mariola Mirek, Menadżer ds. Komunikacji marki Pampers. Szukają produktów „najlepszych z najlepszych”. W kwestii pieluszek, chodzi im więc o to, żeby były jedwabiście miękkie, zarówno na zewnątrz, jak też od środka – uzupełnia.

Nowe pieluszki Pampers Premium Care z 5-gwiazdkową ochroną skóry stworzono z najlepszych jakościowo materiałów – przyjemnych w dotyku jak jedwab – aby zapewnić maluszkom uczucie otulającej miękkości. Zewnętrzna, przepuszczająca powietrze powłoczka, pomaga zapewnić komfort noszenia, a dzięki elastycznym boczkom pieluszka dobrze dopasowuje się do kształtów ciała dziecka.

Miękkość jest niczym bez uczucia suchości

W Pampers wiemy, że aby maluszek mógł w pełni docenić miękkość pieluszki, powinna ona być sucha, dlatego Pampers Premium Care zapewniają aż do 12 godzin suchości. Są to pierwsze i jedyne pieluszki z unikalnymi chłonnymi kanalikami, dzięki którym wilgoć jest odprowadzana z dala od skóry dziecka i szybko rozprowadzana wzdłuż wkładu chłonnego. Dodatkowo, wskaźnik wilgotności pomaga w łatwy sposób zorientować się, kiedy następuje najwłaściwszy moment na zmianę pieluszki, aby maluch mógł cieszyć się otaczającą go miłością bez przerwy.

Jak dodaje Mariola Mirek: – Unikalne chłonne kanaliki to nowa, innowacyjna technologia wprowadzona przez markę Pampers. Dzięki systemowi kanalików i komór wilgoć jest szybko odprowadzana z dala od skry dziecka i równomiernie rozprowadzana wewnątrz wkładu chłonnego; a superabsorbent, który ją wchłania, nie przemieszcza się, nie zbryla i zostaje na swoim miejscu. Dodatkowo, nowa jedwabista powłoczka i suchość trwająca aż do 12 godzin dosłownie pozwalają dziecku poczuć przez skórę otaczającą go miłość.

NOWE Pampers Premium Care to pięciogwiazdkowa ochrona skóry dziecka:

  • NOWA jedwabista powłoczka – zapewniająca uczucie otulającej miękkości, zaprojektowana została specjalnie po to, żeby maluszek otrzymał najbardziej delikatną pielęgnację, na jaką zasługuje.
  • NOWE pierwsze i jedyne, unikalne chłonne kanaliki – dzięki którym wilgoć wewnątrz pieluszki jest szybko odprowadzana od skóry dziecka i rozprowadzana równomiernie wewnątrz wkładu chłonnego.  Superabsorbent, który wchłania wilgoć, nie przemieszcza się, nie zbryla i zostaje na swoim miejscu.
  • Wskaźnik wilgotności – pomaga w łatwy sposób zorientować się, kiedy następuje najwłaściwszy moment na zmianę pieluszki, aby maluch mógł cieszyć się otaczającą go miłością.
  • Materiały pozwalające skórze „oddychać” – zewnętrzna powłoczka z mikroporami przepuszczającymi powietrze pomaga skórze „oddychać”, nawet kiedy malec ma na sobie pieluszkę.
  • Elastyczne boczki – Pampers Premium Care zaprojektowano tak, aby pieluszka miękko i delikatnie otulała dziecko, kiedy ma ją na sobie.

Pampers nieustannie pracuje nad podnoszeniem jakości swoich produktów oraz dostosowywaniem ich do rosnących oczekiwań rodziców, chcących zapewnić swoim dzieciom pięciogwiazdkową ochronę skóry. W grudniu 2015 i styczniu 2016 polskie mamy pod okiem ekspertów z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przetestowały nowe pieluszki. W wyniku tych badań pieluszki Pampers Premium Care otrzymały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka i po raz kolejny potwierdzono ich wysoką jakość. Oprócz pozytywnej opinii Instytutu Matki i Dziecka pieluszki Pampers Premium Care są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne i  Naczelną Radę Pielęgniarek i Położnych oraz uzyskały rekomendację ekspertów zrzeszonych w Europejskim Stowarzyszeniu Dermatologii Dziecięcej.

Program „Pierwsza pieluszka dla maluszka”

Przyszłe mamy pragną jak najlepiej przygotować się na przyjście maleństwa na świat i zapewnić mu wszystko, co najlepsze.  Od teraz mamy w Polsce będą mogły przekonać się o jakości pieluszek Pampers Premium Care od pierwszych chwil życia swojego maleństwa.
Pampers współpracuje z większością szpitali w Polsce* w programie pod patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych pt. „Pierwsza pieluszka dla maluszka”. W ramach programu każda mama po urodzeniu dziecka otrzyma w szpitalu, z którym współpracujemy, pełną paczkę pieluszek Pampers Premium Care dla swojego maleństwa. Przygotowując wyprawkę do szpitala, mamy nie muszą już martwić się wyborem pieluszek, ale mogą skupić się na tym, co najważniejsze – na macierzyństwie.

Cena sugerowana to ok. 55 zł za opakowanie Value Pack (od 44 do 88 pieluszek, w zależności od rozmiaru).

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat