Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Paczka przyjaciółek ratuje świat!

Artykuł

Tak jak wszystkie nastolatki miewają problemy sercowe i kłopoty z rówieśnikami.

Dc super hero girls042020
Autor: Materiały prasowe

Dorastanie jest dla nich jednak szczególnym wyzwaniem, bo po lekcjach uwalniają swe moce i stawiają czoła złoczyńcom, pomagając mieszkańcom Metropolis. Przed widzami Cartoon Network nowe odcinki przygód popularnych bohaterek z kreskówki „DC Super Hero Girls”. Premiera już od 15 kwietnia!

Dziewczyńska przyjaźń jest najprawdziwszą supermocą! Wiedzą o tym bohaterki „DC Super Hero Girls”, które oprócz nadprzyrodzonych zdolności mają bardzo istotną siłę - są zgraną paczką nastolatek. To właśnie ich solidarność i współpraca pozwalają na uratowanie miasta przed złem! Co tym razem przytrafi się Wonder Woman, Supergirl, Bumblebee, Batgirl, Zatannie i Green Lantern?

W nowych odcinkach kreskówki Lauren Faust (odpowiedzialnej m. in. za „Atomówki”) bohaterki zajmą się doskonaleniem swoich super mocy. Nie będzie to oczywiście najłatwiejsze zadanie! Przede wszystkim dlatego, że łączenie obowiązków superbohaterek z trudami związanymi z uczeniem się w szkole przysparza wielu kłopotów! Tym razem Supergirl zostanie niesłusznie oskarżona o popełnienie wykroczeń, przez co będzie zawieszona w szkole, a jej popularność wśród uczniów zacznie spadać. Natomiast Jessica i Pam Isley łączą swoje moce i protestują przeciwko wycince 300-letniego dębu spowodowanej budową nowej nieruchomości. Czy uda się im ocalić magiczne drzewo?

Nowe odcinki „DC Super Hero Girls” od 15 kwietnia, od poniedziałku do piątku o godz. 14:45 na kanale Cartoon Network.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat