Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ostrzeż dziecko przed tym wyzwaniem na Tik Toku

Artykuł

Zaciskanie paska wokół szyi i wstrzymywanie oddechu - to jedna z bardziej niebezpiecznych "zabaw", na które natrafić można w aplikacji internetowej Tik Tok.

Tik tok
Autor: freepik

Jakiś czas temu na Tik Toku pojawiło się oryginalne wyzwanie. Nosi nazwę: black-out challenge. Chodzi o to, aby nagrać filmik, na którym  chcący sprawdzić swoje możliwości użytkownik, zaciska mocno wokół własnej szyi pasek i stara się jak najdłużej wytrzymać bez dostępu powietrza. W tej niebezpiecznej "grze" wzięła udział niedawno pewna 10-latka z Włoch. Skutek? Dziewczynka udusiła się. Pasek od szlafroka, którym mała Antonella owinęła sobie szyję, przyczynił się do zatrzymania krążenia. Mimo starań lekarzy, dziecka nie udało się niestety uratować. W sprawie zgonu 10-latki toczy się aktualnie szczegółowe śledztwo. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat