Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Ostatnia prosta w głosowaniu na położne na medal

Artykuł

Do 31 grudnia można oddawać głosy na położne nominowane w 7. edycji konkursu „Położna na medal”, który jest częścią ogólnopolskiej kampanii społeczno-edukacyjnej prowadzonej pod tą samą nazwą od 2014 roku.

Ostatnia prosta
Autor: Materiały prasowe

Głosować można na podstronie kampanii www.poloznanamedal.info/kandydatki

Konkurs ma na celu wyłonić trzy najlepsze położne w kraju oraz najlepsze położne w poszczególnych województwach. Ich nazwiska zostaną ogłoszone w pierwszych dniach stycznia. Na poszczególne kandydatki w plebiscycie mogą głosować nie tylko pacjentki i kobiety w ciąży, ale także ich rodziny. Organizatorzy konkursu – Akademia Malucha Alantan – podkreślają, że każda nominacja i każdy oddany głos to podziękowanie położnym za ich troskliwość, poświęcenie, empatię, a także za najwyższej próby profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie.

– To dla nas wszystkich, kobiet w ciąży, młodych matek i ich rodzin, dla nas położnych, dla białego personelu i całego środowiska służby zdrowia szalenie trudny rok. Musimy nawzajem sobie pomagać i się wspierać. Tylko tak możemy mierzyć się z wirusem. Dlatego dziś, jak nigdy dotąd, każdy wyraz wsparcia dla położnych ma nieocenioną wartość i tak zwyczajnie po ludzku, jest bardzo potrzebny. Miło zachęcam do głosowania. – Janina Frączek, położna z Krosna, laureatka ubiegłorocznej edycji konkursu.

W tym roku wyjątkowo, ze względu na kryzys zdrowotny wywołany pandemią, Organizatorzy wydłużyli czas składania nominacji z końca lipca na koniec września. Samo głosowanie, podobnie jak w poprzednich edycjach, trwa od 1 kwietnia, a zakończy się o godzinie 23.59 w dniu 31 grudnia.

Honorowy patronat nad kampanią i konkursem sprawuje Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych, a partnerami merytorycznymi są: Polskie Towarzystwo Położnych, Fundacja „Rodzić po Ludzku”, Stowarzyszenie „Dobrze Urodzeni” oraz Polskie Centrum Edukacji.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat