Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Odkrywanie świata z Barbie i National Geographic

Artykuł

Dalekie podróże, poznawanie bogactwa natury i egzotycznych zakątków świata to od zawsze marzenie nie tylko dorosłych, ale i dzieci.

Odkrywanie swiata barbie
Autor: Materiały prasowe

By przybliżyć dzieciom podróżnicze zawody i temat ochrony środowiska we współpracy z National Geographic powstała nowa linia lalek Barbie.

W czasach, gdy o przyrodę musimy dbać jak nigdy wcześniej, potrzebę troski o faunę i florę należy kształtować już od dziecka. W przybliżaniu ciekawych zjawisk i egzotycznych gatunków, w zachęcaniu do poznawania świata i nauki pomogą najnowsze lalki BarbieTM National GeographicTM. Niecodzienna współpraca ze słynnym tytułem podróżniczym zaowocowała linią czterech lalek – reprezentantek oryginalnych zawodów.

Barbie biolożka mórz polarnych, fotografka dzikiej przyrody, astrofizyczka oraz ekolożka - wszystkie bohaterki to pasjonatki natury i podróżowania, a także badaczki niezwykłych zjawisk. Lalki wyposażone są w tematyczne akcesoria, takie jak luneta czy aparat fotograficzny. Towarzyszą im zwierzątka, którymi się zajmują - lwiątko, małpka i pingwinek. Dzięki swoim wyjątkowym zajęciom i zainteresowaniom inspirują dziewczynki, by również poznawały świat i dążyły do wymarzonych, na pozór nieosiągalnych zawodów – ponieważ każda w przyszłości może być kim chce.

Zabawa w odkrywanie świata to doskonały sposób na naukę przyrody i poszanowania dla natury. Razem z Barbie dziewczynki mogą wyobrażać sobie dalekie podróże, egzotyczne przygody i działania na rzecz środowiska.

Mogę być (kim chcę)

Lalki BarbieTM National GeographicTM to kolejna inicjatywa tworzona w myśl filozofii Barbie Możesz być kim chcesz. Marka inspiruje najmłodszych do poszukiwania własnej drogi oraz zachęca do realizacji pasji i marzeń. Do wspólnych przedsięwzięć Barbie i National Geographic należy startujący w październiku program edukacyjny Mogę być skierowany do uczniów szkół podstawowych, w którym młodzież poznaje historie inspirujących kobiet i odnajduje wśród nich własne wzorce do naśladowania.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat