Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Odkryj sposób mam na mniam!

Artykuł

Owocowo-jogurtowe nowości od BoboVita pomogą urozmaicić codzienną dietę malucha

Odkryj sposob mam na mniam
Autor: Materiały prasowe

Etap rozszerzania diety jest ważnym momentem w życiu każdego malucha, który wkracza do świata różnorodnych smaków. Dzięki urozmaiconemu menu łatwiej zapewnić dziecku składniki odżywcze ważne dla harmonijnego rozwoju i kształtować u niego prawidłowe nawyki żywieniowe. Teraz poznawanie nowych smaków może być jeszcze ciekawsze i pyszniejsze! BoboVita JogoMi! to 4 pyszne połączenia owoców z jogurtem w wygodnych tubkach. Kremowe nowości, którymi maluch może się cieszyć w każdym miejscu i o każdej porze. Zawsze wtedy, gdy przyjdzie ochota na mniam!

Prawidłowe nawyki żywieniowe i preferencje smakowe kształtują się już na etapie rozszerzania diety. Po narodzinach mleko mamy zaspokaja potrzeby malucha, jednak po kilku miesiącach nadchodzi czas, w którym niemowlę jest już gotowe na poznawanie nowych smaków i konsystencji. Od momentu, w którym dziecko zasmakuje pierwszej marchewki, z miesiąca na miesiąc jego menu wypełnia się coraz to bardziej urozmaiconymi smakami. Zapoznając maluszka z różnorodnymi pokarmami, rodzice i opiekunowie uczą go nawyku próbowania i otwartości na nowości. To cenne wsparcie dla prawidłowego rozwoju młodego organizmu i uzupełnienie jego codziennego zapotrzebowania na ważne składniki odżywcze. Różnorodność to nic innego jak bogactwo smaków, konsystencji, zapachów i kolorów, które – jeśli zagoszczą w menu malucha – zbliżą go do późniejszej akceptacji nowych posiłków.

BoboVita JogoMi! – smakowita tubka, którą zawsze warto mieć pod ręką

Nowe musy od BoboVita to wsparcie w odkrywaniu nowych smaków przez maluszka – pyszne połączenie owoców i kremowego jogurtu, aby uzupełnić codzienną dietę małego smakosza. Z propozycjami od BoboVita dziecko ma okazję odkryć nieznane dotąd kompozycje jogurtu w towarzystwie owoców: mango z marakują, jagód z bananem, truskawek z malinami czy jabłka z mango. Ich konsystencja i skład zostały dopasowane odpowiednio do etapu rozwoju niemowląt po 6. i 8 miesiącu życia. Poza tym, że są pyszne i różnorodne, przede wszystkim zawierają odpowiedniej jakości bezpieczne składniki, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Zgodnie z przepisami prawa są wolne od konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Mniam!

Sprawdzony sposób na różne okazje

Poznawanie różnorodnych smaków z musami BoboVita jest jeszcze ciekawsze, dzięki temu, że maluch może próbować ich różnorodnego smaku, gdzie tylko zechce. BoboVita JogoMi! są poręczne i lekkie, nie wymagają też przechowywania w lodówce[1]. To idealne rozwiązanie na urozmaicenie jadłospisu – zarówno w domu, jak i na spacerze czy podczas dłuższej podróży.

Wiemy, że wprowadzanie nowych produktów do menu maluszka może stanowić dla rodziców wyzwanie. Chcąc wspierać opiekunów w prawidłowym żywieniu ich dzieci, rozszerzamy ofertę naszych musów o 4 nowości – BoboVita JogoMi! To wyjątkowo pyszne kompozycje owoców z kremowym jogurtem zamknięte w wygodnych tubkach, które można podać maluszkowi w każdej chwili. Z BoboVita JogoMi! rodzic może mieć pewność, że podaje swojemu dziecku produkty, które są nie tylko pyszne, ale przede wszystkim bezpieczne dla delikatnego organizmu malucha

tłumaczy Aleksandra Rytel, Młodszy kierownik ds. Zarządzania marką BoboVita.

Ważne informacje: Zaleca się kontynuację karmienia piersią podczas wprowadzania pokarmów uzupełniających. Karmienie piersią powinno trwać tak długo, jak jest to pożądane przez matkę i dziecko. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.

4 pyszne połączenia owoców z jogurtem

Różnorodność to ważny krok w budowaniu u niemowlęcia prawidłowych nawyków żywieniowych i preferencji smakowych, które mają szansę pozostać z nim w przyszłości. Akceptacji nowych smaków sprzyja urozmaicone menu, dlatego BoboVita rozszerza linię musów owocowych o 4 nowości – BoboVita JogoMi! Połączenie różnorodnych owoców i kremowego jogurtu to pyszne uzupełnienie i urozmaicenie codziennej diety maluszka. Mniam!

BoboVita JogoMi!:

  • to wyjątkowo smakowite połączenia różnorodnych owoców i kremowego jogurtu w 4 wariantach smakowych,
  • zawierają odpowiedniej jakości, bezpieczne składniki, pochodzące od sprawdzonych dostawców,
  • to produkty, które zgodnie z przepisami prawa nie zawierają konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku,
  • mają konsystencję i skład dopasowane do potrzeb oraz umiejętności niemowląt po 6. i 8. miesiącu życia,
  • to produkty, których nie trzeba przechowywać w lodówce[1],
  • to dla maluszka komfort oraz bezpieczeństwo odkrywania nowych smaków – zarówno w domu, jak i na spacerze czy wyjeździe.

BoboVita JogoMi! owoce jagodowe z bananem po 6. miesiącu życia
BoboVita JogoMi! owoce jagodowe z bananem po 6. miesiącu życia

BoboVita JogoMi! z jabłkiem i mango po 6. miesiącu życia
BoboVita JogoMi! z jabłkiem i mango po 6. miesiącu życia

BoboVita JogoMi! z mango i marakują po 8. miesiącu życia
BoboVita JogoMi! z mango i marakują po 8. miesiącu życia

BoboVita JogoMi! z truskawkami i malinami po 8. miesiącu życia
BoboVita JogoMi! z truskawkami i malinami po 8. miesiącu życia

Opakowanie 80 g, cena rekomendowana: ok. 3,49 zł

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat