Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Nowy termometr Thermoval baby

Artykuł

Gorączka niemowlaka to sytuacja, która wzbudza niepokój każdego rodzica. Podwyższona temperatura nie zawsze zwiastuje problemy ze zdrowiem, jednak wymaga stałej obserwacji, szczególnie w przypadku noworodków.

Thermoval baby
Autor: Materiały prasowe

Aby zaoszczędzić rodzicom stresu związanego z pomiarem temperatury firma HARTMANN wprowadziła do sprzedaży bezdotykowy i bezgłośny termometr Thermoval baby. Urządzenie zapewnia nie tylko błyskawiczny pomiar temperatury ciała, ale może być również wykorzystany w celu sprawdzenia temperatury cieczy i pomieszczenia.

Profesjonalny i niezawodny termometr to jeden z niezbędnych elementów wyprawki dla dziecka. Jeśli pojawią się jakiekolwiek symptomy i podejrzenia choroby, dzięki termometrowi rodzice są w stanie skontrolować poziom temperatury maluszka, co jest wyjątkowo ważne szczególnie w początkowym okresie jego rozwoju. Wybierając termometr dla dziecka w pierwszej kolejności warto kierować się jakością, dokładnością i funkcjonalnością, a następnie zwrócić uwagę na cenę.

Thermoval baby – termometr stworzony z myślą o niemowlakach

Pomiar temperatury u niemowląt wywołuje stres, nie tylko u rodziców, ale również u malucha. Tradycyjne termometry wymagają od dzieci pozycji bezruchu, co jest niezwykle trudne. Dlatego w przypadku najmłodszych doskonale sprawdzają się termometry na podczerwień, które mierzą temperaturę bezdotykowo w przeciągu kilku sekund. Odpowiadając na potrzeby rodziców szukających precyzyjnego, bezpiecznego i wygodnego w użyciu termometru dla dziecka, firma PAUL HARTMANN wprowadziła do sprzedaży bezdotykowy i bezgłośny termometr Thermoval baby. Problem uciążliwego i mogącego wywołać stres pomiaru temperatury został rozwiązany poprzez wykorzystanie w termometrze nowoczesnej technologii, która bazuje na rejestrowaniu promieni podczerwonych. Dzięki temu termometr w ciągu zaledwie 3 sekund wskazuje wynik, nie wydając przy tym żadnego dźwięku. Tym samym, nie ma potrzeby wybudzania maluszka ze snu, który jest bardzo wskazany w okresie choroby. Urządzenie jest łatwe w obsłudze, a wbudowane dwa tryby pomiaru sprawiają, że można wykorzystać go również w innych celach. Thermoval baby może być stosowany do badania temperatury ciała, ale także cieczy czy otoczenia. Z jego pomocą rodzice w łatwy sposób sprawdzą, czy butelka z mlekiem jest wystarczająco ciepła, czy woda do kąpieli nie poparzy dziecka, a także zmierzą temperaturę powietrza w dziecięcym pokoiku. Dużą zaletą termometru bezdotykowego jest higiena – urządzenie nie przenosi zarazków, więc jest całkowicie bezpieczne dla milusińskich.

Szybko i wygodnie – czyli jak używać Thermoval baby

Aby zbadać temperaturę ciała dziecka przesuwamy czujnik termometru w kierunku od środka czoła do skroni, w odległości 3-5 cm od skóry. Po chwili wynik pojawia się na wbudowanym wyświetlaczu LCD. Ekran podświetla stopnie na dwa kolory – czerwony i niebieski. Kolor czerwony alarmuje rodziców o stanie gorączkowym i pojawia się w momencie, gdy temperatura jest równa lub większa niż 37,6 stopni Celsjusza. W przypadku braku gorączki wynik zostaje podświetlony na kolor niebieski. Thermoval baby zapisuje 10 ostatnich wyników, więc rodzice mogą na bieżąco kontrolować stan zdrowia malucha i skonsultować go potem z lekarzem.

Gorączka dziecka to często duży stres dla rodziców i dyskomfort dla malucha. Dlatego też dołączając do wyprawki termometr warto stawiać na niezawodność, bezpieczeństwo i wygodę, wybierając produkty renomowanych producentów, takie jak Thermoval baby firmy PAUL HARTMANN.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 2,41875/5. Oceniono 32 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat