Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Nowy sezon w Legoland® w Billund otwarty!

Artykuł

W sobotę 19 marca, w duńskim miasteczku Billund, odbyło się uroczyste otwarcie nowego sezonu turystycznego w parku rozrywki LEGOLAND.

Legoland Billund otwarcie
Autor: Materiały prasowe

Dzieci i ich rodzice mogą znowu bawić się w świecie zbudowanym z ponad 58 milionów kultowych klocków LEGO. W tym roku największą atrakcją jest pierwsza na świecie strefa NINJAGO World, obejmująca powierzchnię ponad 5 000 m2. Gośćmi honorowymi sobotniej imprezy byli członkowie duńskiej rodziny królewskiej: Jego Królewska Wysokość Książę Joachim i Księżna Marie oraz ich dzieci.
W nowym sezonie LEGOLAND w Billund na wszystkich fanów klocków LEGO i tematycznego parku rozrywki czeka wspaniała niespodzianka - unikalna strefa NINJAGO World. To nowa część nawiązująca do LEGO NINJAGO, jednej z najpopularniejszej serii LEGO w ostatnich latach, i pierwsza we wszystkich parkach rozrywki LEGOLAND na świecie. Jedną z jej niesamowitych atrakcji stanowi NINJAGO The Ride - miejsce, w którym za pomocą zaawansowanej technologii dzieci przenoszą się do świata LEGO NINJAGO w wymiarze 4D, a doskonaląc swoje umiejętności, mogą stać się prawdziwymi wojownikami ninja! Pierwszymi gośćmi LEGOLAND-u w Billund w nowym sezonie 2016 była duńska rodzina królewska, której członkowie jako pierwsi mogli wypróbować NINJAGO The Ride!
- Udział członków duńskiej rodziny królewskiej w inauguracji nowego sezonu w LEGOLAND w Billund to dla nas wielki zaszczyt. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy zaprosić wszystkie dzieci i ich rodziców, by w rozwijający i twórczy sposób spędzali wspólnie czas w naszym rodzinnym parku rozrywki, zwłaszcza, że czeka na nich fantastyczna niespodzianka - zupełnie nowa strefa NINJAGO WORLD. Szczególnie ekscytującą atrakcją jest NINJAGO The Ride - pierwsze tego typu miejsce na świecie, w którym dzieci mogą uczestniczyć w interaktywnej grze 4D, odtwarzającej uniwersum LEGO NINJAGO, jednej z najbardziej popularnej w ostatnich latach serii klocków LEGO - mówi Christian Woller, CEO LEGOLAND.
Od 19 marca do 30 października LEGOLAND w Billund jest otwarty dla wszystkich dzieci z całego świata, które spędzą tam na kreatywnej zabawie wśród niesamowitych konstrukcji z klocków LEGO, przeżywać niesamowite przygody ze swoimi ulubionymi bohaterami i budując wszystko, co tylko przyjdzie im do głowy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.
body na roczek DC LIGA SUPER-PETS

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat