Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Nowe zabawki od sieci Kaufland

Artykuł

Sieć marketów Kaufland wprowadza nową markę własną zabawek – Kidland. Produkty zostały stworzone z myślą o dzieciach w każdym wieku – od niemowląt po dzieci w wieku szkolnym.

Nowe zabawki
Autor: Materiały prasowe

Zabawki będą dostępne w sklepach od 15 listopada aż do Świąt Bożego Narodzenia.

Dla każdego dziecka

Kidland rośnie razem z dziećmi. Najmłodszych wprowadzi w kolorowy, pełen fantazji świat zabawy, a także będzie wspierać rozwój, kreatywność i zręczność malucha. Przedszkolakom i starszym dzieciom nowa marka oferuje zabawki wymagające logicznego myślenia, rozwijające ich wiedzę i umiejętności. Kidland to zatem doskonałe narzędzie do odkrywania świata dla dzieci w każdym wieku. Opakowania oznaczone są informacją o grupie wiekowej, dla której są przeznaczone. W marketach Kaufland znajdziemy zabawki dla dzieci w przedziałach wiekowych 0-3 lata, 3-8 lat oraz powyżej 8 roku życia.

Jakość potwierdzona certyfikatami

Zabawki Kidland to nie tylko dobra zabawa, ale także wysoka jakość i bezpieczeństwo. Wszystkie powstały wyłącznie we współpracy ze sprawdzonymi dostawcami i podlegają ścisłej kontroli przez niezależne instytuty pod kątem wykorzystanych materiałów i bezpieczeństwa. Dodatkowo wszystkie zabawki wykonane z drewna posiadają certyfikat FCS.

Oferta dostępna będzie w marketach Kaufland już od 15 listopada aż do 24 grudnia. W tym czasie w sklepach będzie można otrzymać specjalną gazetkę promocyjną poświęconą wyłącznie sezonowej ofercie marki Kidland.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat