Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Nowe szaleństwa Toma i Jerry’ego

Artykuł

Za sprawą Toma i Jerry’ego w Boomerangu nie zabraknie powodów do śmiechu i główkowania.

Tom jerrzy show082018
Autor: Materiały prasowe

Na antenie pojawią się nowe przygody niezapomnianego duetu, a ponadto widzowie będą mieli okazję rozwiązywać zagadki nawiązujące do kreskówki. Premierowe odcinki trzeciego sezonu serialu „Tom i Jerry Show” będzie można oglądać od poniedziałku 6 sierpnia.

Tom i Jerry od lat bawią swoimi wybrykami. Ich niekończące się pogonie, codzienne draki i dowcipne potyczki zawsze dostarczają widzom powodów do śmiechu. Zabawy w kotka i myszkę odbywają się w różnych, nawet najbardziej nieprawdopodobnych sceneriach. W nowych odcinkach trzeciego sezonu tytułowi bohaterowie podpadną stróżom prawa, tocząc swoje pościgi w przestrzeni miejskiej, nie zabraknie również szaleńczej gonitwy w domu właścicieli. Przyjdzie im też wykonywać ludzkie zawody i wcielą się m.in. w role detektywów oraz kamerdynerów.

Zabawane potyczki Toma i Jerry’ego to jednak nie wszystko. Pomiędzy nowymi odcinkami fani kreskówki będą mogli na antenie Boomeranga sprawdzić swój refleks i spostrzegawczość, rozwiązując łamigłówki i poszukując odpowiedzi na podchwytliwe pytania dotyczące serialu.

Premierowe odcinki trzeciego sezonu serialu „Tom i Jerry Show” będzie można oglądać od 6 sierpnia. Emisja codziennie od poniedziałku do niedzieli o godz. 17:30 na antenie Boomeranga.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat