Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Nowe przygody Bugsa, Daffy’ego i Prosiaka Porky

Artykuł

Zabawne postaci Warner Bros. Animation pojawią się w Boomerangu z nowymi przygodami.

Nowe zwariowane melodie112018
Autor: Materiały prasowe

Królika Bugsa czeka tym razem spotkanie z wygłodniałymi trollami, a Daffy’ego nieodwzajemniona miłość do chłodnej z natury łabędzicy. Premiera trzeciego sezonu „Nowych Zwariowanych Melodii” już 19 listopada.

Beztroski Królik Bugs, niezdarny Kaczor Daffy i nieco nieśmiały Prosiak Porky od ponad siedemdziesięciu lat goszczą na ekranach telewizorów i wywołują uśmiechy na twarzach całych pokoleń. Lubiani bohaterowie pojawią się teraz na antenie Boomeranga w trzecim sezonie „Nowych Zwariowanych Melodii”.

W nowych odcinkach zwariowany Królik Bugs spotka się z parą niezwykle złośliwych trolli. Stwory spróbują zrealizować niecny plan i zaserwować sprytnego bohatera jako przekąskę dla swojego przywódcy. Kiedy indziej widzowie zobaczą, jak Daffy po wizycie u optometrysty straci na jakiś czas ostrość widzenia. W efekcie zabawny kaczor zakocha się na zabój w lodowej rzeźbie tajemniczej łabędzicy i z całych sił będzie walczył o to, by odwzajemniła ona jego uczucia.

Premiera trzeciego sezonu „Nowych Zwariowanych Melodii” już 19 listopada w Boomerangu. Emisja codziennie o godz. 16:40.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat