Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Pielęgnacja

Nowe Pieluszki Pampers® Premium Care

Artykuł

Tuż po narodzinach dziecko nie widzi wyraźnie i nie potrafi wyodrębnić poszczególnych dźwięków, a głównym zmysłem, z którego korzysta, aby poznać otoczenie jest dotyk.

Pampers premium care062019
Autor: Materiały prasowe

Dlatego najlepszym sposobem na zapewnienie maluszkowi poczucia bezpieczeństwa jest przytulanie i okazywanie czułości. Nowe Pampers Premium Care to najbardziej komfortowe i chroniące skórę maluszka pieluszki od Pampers.

Dotyk – najważniejszy zmysł noworodka

Narządy odpowiedzialne za zmysły są aktywne u niemowląt od pierwszych dni życia. Wzrok i słuch, chociaż już wykształcone, nie są jeszcze w pełni rozwinięte. Najbardziej wyczulony jest zmysł dotyku, który przez pierwsze kilka tygodni jest dla dziecka głównym źródłem bodźców pochodzących z otoczenia. Poprzez dotyk dziecko poznaje rodziców oraz komunikuje się ze światem zewnętrznym. Dotyk mamy ma nieoceniony wpływ na niemowlę – potrafi między innymi uspokoić przyspieszone bicie serca maluszka. Ważne jest, aby od chwili narodzin otulać niemowlę tylko miękkimi i delikatnymi materiałami, żeby nie podrażnić jego wrażliwej skóry. Dzięki temu poznawanie świata będzie dla malucha przyjemne i bezpieczne.

Pieluszki tak miękkie, jak dotyk mamy

Każdy dotyk powinien być dla noworodka tak czuły i delikatny, jak dotyk mamy. W myśl tej zasady Pampers stworzył nowe pieluszki Pampers Premium Care z warstwą Heart Quilts™, która zapewnia wyjątkową miękkość i ochronę na najwyższym poziomie. Miękka warstwa wewnętrzna ozdobiona charakterystycznym wzorem w serduszka gwarantuje jeszcze większe uczucie miękkości przy jednoczesnym odprowadzaniu wilgoci i rzadkiej kupki. Dzięki 3 chłonnym kanalikom płyn równomiernie rozprowadzany jest po całej pieluszce zapewniając dziecku spokojny sen i suchą skórę nawet do 12 godzin. Kolejnym nowym rozwiązaniem jest powłoczka zewnętrzna Blankie Soft, która zapewnia dziecku komfort pieluszki miękkiej niczym kocyk i sprawia, że jej dotyk jest delikatny i przyjemny. Oprócz tego pieluszki Pampers Premium Care zawierają dobrze znane z poprzedniej wersji rozwiązania, takie jak wskaźnik wilgotności informujący, kiedy pieluszka jest pełna, rozciągliwe boczki ułatwiające dopasowanie oraz wycięcie na pępek zapobiegające podrażnianiu jego okolic, zaprojektowane z myślą o pierwszych dniach dziecka na świecie (w rozmiarach 0 – 2). Wewnętrzna powłoczka pieluszek Pampers Premium Care pokryta jest balsamem, w trosce o zdrowie skóry maluszka.

Nowe rozwiązania w pieluszkach Pampers Premium Care:

 • Warstwa wewnętrzna Heart Quilts™ w pieluszce Pampers Premium Care zapewnia jeszcze większe uczucie miękkości przy jednoczesnym odprowadzaniu wilgoci i rzadkiej kupki.
 • Powłoczka zewnętrzna Blankie Soft™ zapewnia dziecku komfort najbardziej miękkiej pieluszki nie tylko wewnątrz, lecz też z zewnątrz.
 • Przewiewne kanaliki, które ułatwiają dopływ świeżego powietrza do skóry, pomagając jej oddychać i zachować ją suchą.

Pampers Premium Care Pants – delikatność dla aktywnych

Kiedy maluch rośnie, zaczyna raczkować i stawiać pierwsze kroki. Coraz trudniej jest mu usiedzieć w jednym miejscu. Im bardziej mobilne staje się dziecko, tym trudniej założyć mu tradycyjną, zapinaną na rzepy pieluszkę. Z myślą o aktywnych maluchach Pampers wprowadza również nowe pieluchomajtki Pampers Premium Care Pants, które zapewniają najdelikatniejszy dotyk dla skóry maluszka w połączeniu z niezawodną jakością. Elastyczna taśma wokół talii sprawia, że przewijanie staje się szybkie i proste, nawet u najbardziej ruchliwych dzieci. Pieluchomajtki wykonane są z nowych, puszyście miękkich materiałów, a rozciągliwa taśma zapewnia pełne dopasowanie oraz maksymalny komfort. Podczas zdejmowania wystarczy rozerwać bok pieluchomajtek i wciągnąć nowe, dokładnie tak jak majteczki. Unikalna budowa Pampers Premium Care Pants sprawia, że zmiana pieluszki jest szybka i łatwa, nawet gdy dziecko jest w ciągłym ruchu. Teraz już nic nie stanie mu na przeszkodzie podczas zabawy i odkrywania świata!

Portfolio Pampers Premium Care

Sugerowana cena detaliczna*:

 • Pampers Premium Care rozm 0 <2,5 kg (30 szt.) – 19,99 zł
 • Pampers Premium Care rozm. 1, 2-5 kg (26 szt.) – 15,99 zł
 • Pampers Premium Care 2, 4-8 kg (23 szt.) – 12,99 zł
 • Pampers Premium Care 3, 5-9 kg (40 szt.) – 34,99 zł
 • Pampers Premium Care 4, 8-14 kg (34 szt.) – 34,99 zł
 • Pampers Premium Care 5, 11-18 kg (30 szt.) – 34,99 zł
 • Pampers Premium Care rozm. 6, 13+ kg (26 szt.) – 34,99 zł
 • Pampers Premium Care Pants rozm 3, 6-10 kg (28 szt.) – 34,99 zł
 • Pampers Premium Care Pants rozm. 4, 9-15 kg (22 szt.) – 34,99 zł
 • Pampers Premium Care Pants rozm. 5, 12-17 kg (20 szt.) – 34,99 zł
 • Pampers Premium Care Pants rozm. 6, 15kg+ (18 szt.) – 34,99 zł

*Ceny na półce są ustalane przez dystrybutorów indywidualnie.

Pieluszki oraz pieluchomajtki z linii Pampers Premium Care dostępne są teraz w nowych opakowaniach.

Wszystkie pieluszki Pampers posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat