Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Nowe odcinki „Transformers: Cyberverse”

Artykuł

Już 24 listopada w Cartoon Network pojawią się nowe odcinki „Transformers: Cyberverse”. Konflikt między Autobotami i Decepticonami trwa, a Bumblebee wciąż cierpi na amnezję.

Transformers cyberverse nowe
Autor: Materiały prasowe

Tym razem to na barkach Windblade będzie spoczywał ciężar wypełnienia ważnej misji w zaśnieżonych Himalajach.

Produkcja „Transformers: Cyberverse” przygotowana przez Boulder Media Studio zadebiutowała w tym roku w Cartoon Network. Fabuła serialu koncentruje się na przygodach Bumblebee po utracie pamięci. Superbohatera wspiera w potrzebie Windblade, która spróbuje pomóc przyjacielowi w odzyskaniu brakujących wspomnień, aby mógł wykonać swoją misję na Ziemi.

W nowych odcinkach serialu para Bumblebee-Windblade będzie kontynuowała prace nad zlokalizowaniem Optimusa Prime’a oraz Arki - niezwykłego międzygwiezdnego pojazdu. W związku z tym, że żółty Autobot cierpi na amnezję i nie pamięta, kim jest, ani jak się dostał na tę planetę, to jego partnerka dowodzi akcją. Bohaterowie postarają się wyprzedzić wrogów w poszukiwaniach i trafią do śnieżnych Himalajów, aby przyjrzeć się szczytowi, którego wierzchołek kształtem przypomina ich statek kosmiczny.

Nowe odcinki „Transformers: Cyberverse” pojawią się na antenie Cartoon Network już 24 listopada. Emisja w sobotę 24 oraz w niedzielę 25 listopada o godz. 20:45.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat