Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Nowe odcinki „Grizzy i lemingi”

Artykuł

W Boomerangu pojawią się kolejne losy zabawnych bohaterów „Grizzy i lemingi”. Niesforny niedźwiedź ponownie będzie próbował odzyskać upragniony spokój w leśniczówce i zapanować nad sprytnymi maluchami.

Grizzy lemingi112019
Autor: Materiały prasowe

Premiera nowych odcinków drugiego sezonu już 18 listopada.

Zabawni mieszkańcy kanadyjskiej puszczy powracają z kolejnymi szalonymi przygodami. Tym futrzakom nie brakuje pomysłów na wzajemną rywalizację o leśniczówkę. Jednak chatka jest zbyt mała, by pomieścić je wszystkie.

W nadchodzących odcinkach jak zwykle nie zabraknie starań Grizzy’ego o względy niedźwiedzicy oraz walki o smakołyki i szalonych gonitw. Lemingi przejmą skrzynkę, która spadnie z przejeżdżającego w okolicy pojazdu armii. W środku znajdą laser, który przekształca każdy obiekt w wiele miniaturowych klonów. Co by się stało, gdyby lemingi musiały konkurować nie z jednym wielkim, a wieloma małymi niedźwiedziami?

Premiera nowych odcinków „Grizzy i lemingi” już 18 listopada. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 15:20 w Boomerangu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 4.2/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat