Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Prawo

Nie odetną prądu dłużnikom z dziećmi

Artykuł

Od przyszłego roku wejdzie w Hiszpanii prawo zakazujące pozbawiania prądu zadłużone gospodarstwa domowe, w których mieszkają nieletni do 16 roku życia.

Prad dluznik dziecko
Autor: pixabay.com

Od stycznia przyszłego roku zaczną w kraju ze stolicą w Madrycie obowiązywać przepisy gwarantujące dzieciom do 16 roku życia korzystanie w domach z prądu i gazu, mimo że ich rodzice będą zalegać z opłatami za rachunki. Podstawą ich egzekwowania jest wydany niedawno dekret o zużyciu energii. Socjalistyczny rząd Hiszpanii pomoże zapewnić w ten sposób najmłodszym obywatelom z uboższych rodzin godne warunki do życia i rozwoju. Utrzymane zostały też m.in. przepisy o niższych opłatach za energię dla rodzin wielodzietnych z co najmniej trojgiem dzieci.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat