Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Niania – przydatna podczas wakacji i nie tylko

Artykuł

Niezależnie czy odpoczywasz w hotelu, agroturystyce lub u rodziny, niania elektryczna to bardzo przydatne urządzenie, które pozwoli jeszcze lepiej wykorzystać wakacyjny czas.

Niania wakacje
Autor: Materiały prasowe

Z pewnością użyjesz jej jednak nie tylko w podróży, ale też w domu.

Wakacje to czas rodzinnych wyjazdów – dłuższych urlopów, weekendowych wypadów za miasto i odwiedzin bliskich. Dla maluszka oznacza to jednak zaburzenie pewnej rutyny i konieczność zasypania w obcym miejscu, dlatego usypianie może potrwać nieco dłużej, a malec może się częściej przebudzać. Z drugiej strony na wakacjach nie powinnaś cały czas siedzieć przy śpiącym bobasie. Świetnym pomocnikiem w opiece nad maluszkiem podczas podróży będzie niania elektryczna, która pozwoli być spokojnym o dziecko, nawet jeśli jesteś w innym pomieszczeniu, np. czytając książkę, pijąc kawę na tarasie lub ciesząc się chwilą we dwoje. Gdy maluszek się obudzi, będzie gaworzył, zapłacze lub po prostu będzie Cię potrzebował, natychmiast to usłyszysz.

Wybierając nianię, zwróć uwagę na jej parametry – przede wszystkim jakość dźwięku i zasięg. Nie bez znaczenia będą też dodatkowe funkcje, jak tryb nocny, kołysanki, lampka nocna czy pomiar temperatury. Możesz też zdecydować się na nianię video, dzięki której w każdym momencie można podejrzeć maluszka i sprawdzić, czy śpi spokojnie.

Z wideonianią cyfrową Philips Avent SCD841/26 możesz ponadto obserwować swoje dziecko zarówno w dzień, jak i w nocy za sprawą podczerwieni w trybie noktowizyjnym, który automatycznie uruchamia się w ciemności i zapewnia krystalicznie czysty obraz. W dodatku jej ekran jest duży, kolorowy i o wysokiej rozdzielczości. Z kolei dwukrotne zbliżenie cyfrowe i przesuwanie widoku dają dodatkową pewność, że zobaczysz wszystko, co robi Twoje dziecko. Niania video SCD841/26 zapewnia nawet 10 godzin bezprzewodowego monitorowania bez konieczności ładowania. Jej maksymalny zasięg wewnątrz to 50 m, a na zewnątrz 300m .

Dodatkowo niania posiada czujnik temperatury z możliwością ustawienia powiadomienia oraz może też ukoić maluszka dzięki ciepłemu, delikatnemu światłu lampki nocnej i kołysankom. Zdalnie możesz wybrać jedną z 5 odprężających melodii oraz włączyć lampkę nocną, aby pomóc Twojemu maluszkowi zasnąć. Co więcej dzięki funkcji komunikacji dwukierunkowej możesz nie tylko podglądać i podsłuchiwać swojego maluszka, ale też uspokoić go swoim głosem.

Rekomendowane ceny niań Philips Avent wynoszą*:

SCD841/26 - 989,00 pln
SCD721/26 - 589,00 pln
SCD502/52 - 269,00 pln

* Philips nie ingeruje w ceny ustalane przez dystrybutorów, a podane ceny służą jedynie celom informacyjnym.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat