Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Literatura

Nela i wyprawa do serca dżungli

Artykuł

Tym razem wyruszymy w podróż do serca borneańskiej dżungli. Początkowo poznamy tajemniczych mieszkańców tej wyspy. Borneo słynie z rozmaitych plemion, a niektóre z nich są bardzo, bardzo stare.

Nela wyprawa serce dzungli
Autor: Materiały prasowe

Jednym z nich są Dejakowie, których poznamy trochę bliżej.

Czy legendy o łowcach głów okażą się prawda? Ile racji jest w ich wierzeniach i przesądach? I co najważniejsze… Czy łowcy głów naprawę istnieją?

Oczywiście, że istnieją, a nawet się u nich zatrzymamy, w długim domu zwanym Long House. Dzięki temu będziemy mieć szansę poznać ich zwyczaje i dowiedzieć się czym się na co dzień zajmują i jak wygląda ich dzień.

Pospacerujemy też trochę po dżungli gdzie poznamy rozmaite gatunki zwierząt, oraz ich zachowania. Między innymi dowiemy się jak rozpoznać zdenerwowanego Boigę (Węża mangrowego), zobaczymy kolczatkę i dowiemy się jak rozszyfrować mowę ciała jeżozwierza.

A na sam koniec przejdziemy z Nelą szkolenie strzelania z dmuchawki, której kiedyś używali prawdziwi wojownicy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat