Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

NAN PRO 2 z L. reuteri „Hitem Mamo to ja”

Artykuł

Jak co roku, czasopismo „Mamo to ja” wybrało najlepsze produkty dla dzieci. W kategorii „Mleko” tytuł „Hit Mamo to ja.” Otrzymało mleko następne NAN PRO 2 z L. reuteri firmy Nestlé.

Dyplom nan pro2
Autor: Materiały prasowe

NAN PRO 2 to mleko następne, przeznaczone dla zdrowych niemowląt powyżej 6 miesiąca życia, które nie są karmione piersią. W składzie zawiera wysokiej jakości białko OPTIPRO®, aktywne kultury bakterii Lactobacillus reuteri, a także błonnik FOS/GOS pomagający utrzymać równowagę jelitową. Produkt ten dostarcza wszystkie składniki pokarmowe niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka, w tym żelazo* ważne dla rozwoju funkcji poznawczych i cynk* potrzebny do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.

Tytuł „Hit Mamo to ja” potwierdził opinię wyrażoną podczas testów konsumenckich przeprowadzonych w czerwcu 2015. Wtedy wśród 1300 mam maluchów w wieku 6-12 miesięcy, które uczestniczyły w badaniu, aż 97% potwierdziło, że jest ono dobrze tolerowane przez ich dzieci. Teraz na sklepowych półkach NAN PRO 2 z L. reuteri znaleźć już można w nowej odsłonie – w zmienionym opakowaniu, pod nazwą NAN OPTIPRO Plus 2 kryje się sprawdzona receptura, która zasłużyła na miano „Hit Mamo to ja”.

Wyróżnienia w poprzednich latach zdobywały również inne produkty firmy Nestlé Polska, m.in. w ubiegłym roku w kategorii najlepszy obiadek tytuł powędrował do „Smakowitej rybki z warzywami” Gerber.

Narodziny dziecka to wielkie wydarzenie w życiu całej rodziny. Każdy rodzic chce, by jego maluchowi towarzyszyły na co dzień wyłącznie produkty najlepszej jakości, które będą wspomagały jego rozwój. Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt i powinno być kontynuowane tak długo, jak to możliwe. Jeśli rodzice zdecydują się na przejście z pokarmu naturalnego na mleko modyfikowane, stają przed trudnym wyborem. Zaaferowany nową rolą rodzic nie zawsze wie jednak, czym przy wyborze konkretnego produktu należy się kierować i które z nich ze sklepowej półki warto przełożyć do swojego koszyka. Magazyn „Mamo to ja” – najpopularniejsze na polskim rynku czasopismo dla rodziców, już od 1997 roku przyznaje najlepszym produktom dla dzieci tytuł „Hit Mamo to ja”. Ma on pomóc rodzicom w odkryciu produktów najbardziej godnych uwagi w swojej kategorii.

Co roku do konkursu zgłaszane są produkty z różnych dziedzin związanych z opieką nad dzieckiem, które następnie ocenia specjalnie powołane jury. W jego skład wchodzą znani i mniej znani rodzice oraz… sami zainteresowani czyli ich dzieci. W tym roku produkty oceniali m.in. redaktor naczelna „Mamo to ja” oraz prezenterka telewizyjna Paulina Krupińska – mama ponadrocznej Hani.

W kategorii „Mleko” zgłoszone zostało 8 produktów wytwarzanych przez firmy będące liderami w tej dziedzinie. W wyniku oceny przeprowadzonej przez poszczególnych członów jury według szczegółowych kryteriów opracowanych przez Centrum Zdrowia Dziecka i Instytut Matki i Dziecka przyznawane są punkty, które po zsumowaniu pozwalają na wyłonienie zwycięzcy. W tym roku w kategorii „Mleko” zostało nim właśnie NAN PRO 2 z L. reuteri**.

*zawartość zgodnie z przepisami prawa
**receptura mleka następnego NAN PRO 2 z L. reuteri jest taka sama jak mleka następnego NAN OPTIPRO Plus 2

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat