Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Najnowsze przygody Kici Rożek już niebawem

Artykuł

Tryskająca optymizmem Kicia Rożek zawsze dba o to, by w jej królestwie nieustannie panowała radosna atmosfera. Nie jest to jednak proste, gdy na horyzoncie czekają kolejne trudności.

Kicia rozek11022020
Autor: Materiały prasowe

Z jakimi problemami i wyzwaniami będzie musiała się zmierzyć w trzecim sezonie?

Uwielbiana przez najmłodszych Kicia Rożek dba o dobre samopoczucie mieszkańców swojego królestwa. Wraz z swoimi przyjaciółmi: Piesio Rożkiem, Doktor Lisiczką, Orłodylem i Richardem troszczy się o to, by nawet na największe trudności znalazła się recepta.

W najnowszych odcinkach dowiemy się między innymi, co zrobi Kicia Rożek, by zachęcić ludzi do odwiedzenia królestwa i poznawania jego turystycznych atrakcji. Księżniczka będzie próbowała również rozwiązać problem swojego młodszego brata – Księcia Piesia Rożka, który ma problemy ze snem. Zobaczymy również, że w wyniku nieudanego eksperymentu bohaterowie przypadkowo trafią do bardzo tajemniczego i ekscytującego miejsca. Uwięzieni w umyśle Doktor Lisiczki będą musieli znaleźć sposób, by się z niego wydostać - a to wcale nie będzie proste zadanie!

Premiera trzeciego sezonu przygód Kici Rożek już 17 lutego. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 14:45 na Cartoon Network.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat