Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Na tropie Lidlozaurów!

Artykuł

Wybierz się na poszukiwania dinozaurów do Lidla! „Na tropie Lidlozaurów” to kolejna inicjatywa sieci, zachęcająca dzieci jak i rodziców do zabawy, a przy tym zdrowego odżywiania.

Na tropie lidlozaurow
Autor: Materiały prasowe

Najnowsza akcja ma na celu promowanie diety bogatej w warzywa i owoce. We wszystkich sklepach Lidl Polska pojawi się kolekcja 10 figurek przedstawiających kolorowe dinozaury, które będzie można zbierać już od poniedziałku, 9 marca.

Dzięki najnowszej akcji sieci Lidl Polska, każdy mały odkrywca może poczuć się niczym prawdziwy paleontolog na tropie wyjątkowych dinozaurów – Lidlozaurów. Jest to idealna okazja, aby poprzez zabawę zmotywować rodziców wraz z dziećmi do zdrowego odżywiania oraz diety bogatej w warzywa i owoce. To właśnie one – zaraz po aktywności fizycznej, stanowią podstawę Piramidy Zdrowego Żywienia i Stylu Życia Dzieci i Młodzieży . Aby zdobyć jednego z Lidlozaurów dostępnych w kolekcji wystarczy zebrać 6 naklejek. Każde zakupy za kwotę 30 zł, w których znajdzie się co najmniej jedno warzywo lub owoc to 1 naklejka.

Dodatkowo w sprzedaży dostępna będzie szeroka gama lidlozaurowych gadżetów, w tym między innymi koszulki dla dziewczynek i chłopców, pościele, książeczki edukacyjne z naklejkami, worki szkolne, czy też gra.

Szczegółowe informacje na temat promocji oraz regulamin akcji są dostępne na stronie https://www.lidl.pl/pl/c/lidlozaury/c3101/w2. Promocja dostępna jest we wszystkich sklepach Lidl od poniedziałku 9 marca do wyczerpania zapasów, lecz nie dłużej niż do 5 kwietnia.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat