Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Na ratunek Metropolis!

Artykuł

Walka z silnymi przeciwnikami, ocalenie miasta i planety przed złymi mocami – to pestka dla paczki przyjaciółek z Metropolis.

Dc super hero girls122020
Autor: Materiały prasowe

Jednak odważne nastolatki muszą też radzić sobie w szkole oraz codziennym życiu. Czy podołają wszystkim nowym wyzwaniom? Premierowe odcinki z ich przygodami już od 7 grudnia na antenie Cartoon Network.

Serial przedstawia losy znanych i uwielbianych dziewczyn z DC Comics: Wonder Woman, Batgirl, Supergirl, Bumblebee, Green Lantern i Zatanny. Dla rówieśników to zwykłe nastolatki, które próbują radzić sobie w szkole i dobrze się bawić. Jednak dziewczyny udają się także na ważne misje i zamieniają się w superbohaterki, wykorzystując potężne moce. Razem zwyciężą nawet z najtrudniejszymi przeciwnikami, sprawiającymi wrażenie niepokonanych – jak Lex Luthor, który po raz kolejny stanie im na drodze w nowych odcinkach sezonu.

W nadchodzących odcinkach Zee Zatara będzie realizować swoje marzenie o wyreżyserowaniu przedstawienia teatralnego. Stanie przed trudnym zadaniem wyboru aktora do głównej roli – Oliverem Queenem czy Mortimorem Drakiem? Szkolna zabawa zamieni się w poważną komplikację, kiedy niecne zamiary Mortimora wyjdą na jaw, a Olivier postanowi wkroczyć do akcji jako Green Arrow! Z kolei Lex Luthor postanowi zdobyć tajemniczą księgę, pozwalającą na przewidywanie i kontrolowanie przyszłości. Przyjaciółki zwrócą się o pomoc do Catwoman, ale czy ta na pewno będzie miała dobre zamiary? DC Super Hero Girls będą musiały znów powstrzymać przeciwnika, który chce zdobyć władzę nad światem! Widzowie Cartoon Network zobaczą też, jak zdeterminowana Diana Prince podejmie naukę prowadzenia samochodu, a królowa Hippolita podaruje bohaterkom wielkie, zaczarowane jajo.

Premiera nowych odcinków „DC Super Hero Girls” w poniedziałek 7 grudnia o 15:20. Emisja codziennie o 15:20 na antenie Cartoon Network.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat