Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Muzyk, ogrodnik, detektyw – Tom i Jerry mogą być kim chcą!

Artykuł

6 września br. Boomerang zaprasza na kolejne odcinki serialu i filmy pełnometrażowe o legendarnych bohaterach. W nadchodzących perypetiach Tom i Jerry wcielają się w różne role!

Muzyk ogrodnik detektyw
Autor: Materiały prasowe

Kreskówka wciąż ma w sobie to, co widzowie znają najlepiej: rozbrajający humor, zabawne gonitwy, fuszerki kota i spryt myszki. Emisja odcinków od 6 września o 16:00, emisja filmów pełnometrażowych weekendy od 11 września o 16:00.

Biuro detektywa? Elegancka restauracja? Wielkie miasto? Każde miejsce jest równie dobre do nieposkromionej zabawy. Kiedy Tom i Jerry wpadają w pościg, wszyscy wokół uczestniczą w ich harcach. Tym razem bohaterowie będą psocić w różnych niespodziewanych lokalizacjach.

We wrześniowych odcinkach „Tom i Jerry Show” zostaną detektywami z prawdziwego zdarzenia. Do ich miejscowości zawita Yeti, a wszystko to przez nieuważność Toma! Tylko Jerry może pomóc mu w wytropieniu i powstrzymaniu bestii. Bohaterscy śledczy staną na drodze innemu złośliwemu kotu i niecnej wiewiórce, którzy zajmują się kradzieżami. Nuda? Tom i Jerry nie znają tego słowa!

W weekendy odbędą się również seanse filmów pełnometrażowych. Stacja wyemituje m.in. „Tom i Jerry: Jak uratować smoka”, gdzie postaci znajdą tajemnicze jajo, z którego wykluwa się... mały smok, stając twarzą w twarz z jego mamą. Po raz kolejny też wcielą się w rolę detektywów w filmie „Tom i Jerry i Sherlock Holmes”. Razem spróbują rozwiązać zagadkę znikającej biżuterii.

„Tom i Jerry Show” już w poniedziałek 6 września o 16:00.

Emisja od poniedziałku do piątku o 16:00 w Boomerang.

Emisja filmów pełnometrażowych w weekendy o 16:00 w Boomerang.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat