Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Moda

Muscat wprowadził dziecięce modele okularów

Artykuł

Muscat postanowił zadbać również o najmłodszych klientów i wprowadził do swojej oferty modele okularów dla dzieci.

Muscat okulary
Autor: Materiały prasowe

Okulary Muscat podbiły już serca dorosłych, teraz czas aby polubiły je również dzieci.

Ellis to uniwersalne, okrągłe oprawki dostępne w wersji dziecięcej aż w 5 modnych kolorach. Belova to model o delikatnym kocim kształcie, natomiast Stark wyróżnia prostokątna forma oprawek, czyli ponadczasowa klasyka! Od teraz każdy młody posiadacz okularów może z oferty Muscat wybrać swój ulubiony model i odcień oprawek. Oprawki dostępne są w showroomach stacjonarnych Muscat w siedmiu miastach w Polsce. Modele z kolekcji dziecięcej zamówić można również poprzez domową przymierzalnię.

W ramach działań promujących najnowsze produkty w ofercie marka zdecydowała się na realizację niecodziennej kampanii pod hasłem “Widzimy więcej”. Akcja zachęca do tego, aby w natłoku codziennych obowiązków zatrzymać się na chwilę, rozejrzeć i zobaczyć nie tylko to, co powierzchowne, ale przede wszystkim odkryć to, co tkwi głębiej. Muscat chce widzieć nie tylko obrazy ale także emocje. A zmysł wzroku pozwala widzieć dobro - zarówno w innych jak i w sobie. Wygląd, pochodzenie ani hobby nie ma tu znaczenia, nie należy tylko patrzeć, skoro można widzieć, dlatego z Muscat #WidzimyWięcej.

Dodatkowo marka zdecydowała się przekazać 50 zł z każdej sprzedanej pary okularów z kolekcji dla najmłodszych na wsparcie potrzebujących dzieci, które wzięły udział w kampanii. Pieniądze będą przekazane na indywidualne konta lub na rzecz Fundacji, pod której opieką są dzieci - wybór należał do rodziców. Akcja potrwa do końca marca.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat