Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Moc świątecznych atrakcji dla dzieci

Artykuł

Spersonalizowany film od Świętego Mikołaja dla każdego dziecka, śnieg z armatki, wspólne kolędowanie, świąteczne iluminacje oraz 17-metrowa choinka...

Magiczne mimo wszystko
Autor: Materiały prasowe

– te i inne atrakcje czekają na wszystkich chętnych na terenie warszawskiego Wola Parku. Aktywności zaplanowane są do 23 grudnia, a najwięcej z nich odbędzie się już w najbliższy weekend – 19 i 20 grudnia. Tegoroczna świąteczna kampania Wola Parku realizowana jest pod hasłem „Magiczne, mimo wszystko”.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia Wola Park przygotował dla klientów moc atrakcji. W Parku Ulricha można znaleźć Magiczny Ogród ze świetlnymi iluminacjami i specjalnie przygotowaną bramą wejściową. Na fasadzie Willi Ulricha wyświetlane są świąteczne motywy. Z kolei na placu koło fontanny przed Wola Parkiem zlokalizowana jest strefa zimowa z 17-metrową, błyszczącą choinką i tronem Świętego Mikołaja, na którym każde dziecko może zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W każdy przedświąteczny weekend, w tym 19 i 20 grudnia od godz. 13.00 do 17.00 zaplanowane jest także wspólne kolędowanie z aktorami Teatru Katarynka. Na uczestników czekają specjalne upominki. W tym samym czasie wszystkich odwiedzających będzie witał Święty Mikołaj. Zimową aurę w weekendy zapewni śnieg z armatki śnieżnej.

Wewnątrz Wola Parku, w pobliżu sklepu Smyk, na wszystkie dzieci czeka specjalna atrakcja, czyli Poczta Mikołaja. Pracownik przebrany za Elfa pomoże najmłodszym przygotować list, który następnie zostanie wysyłany przy użyciu najnowszej technologii. Po podaniu przez rodzica lub opiekuna adresu e-mail każde dziecko otrzyma spersonalizowaną odpowiedź od Świętego Mikołaja w formie krótkiego filmu. Atrakcja jest dostępna także online poprzez stronę www.mikolajwwolaparku.pl i jest całkowicie bezpłatna. Poczta Mikołaja jest dostępna codziennie do 23 grudnia od godz. 12.00 do 20.00.

Kolejna świąteczna strefa została ulokowana na pierwszym piętrze Wola Parku tuż obok sklepów Toys R Us i TK Maxx. Tam również czeka wiele atrakcji dla najmłodszych, są to m.in. strefa zabaw i magiczne drzewo, które opowiada bajki.

– Tegoroczne święta będą inne niż wszystkie poprzednie. Ograniczone są m.in. spotkania w gronie rodzinnym. Mimo wszystko jako Wola Park wierzymy, że mogą one być magiczne. Właśnie dlatego przygotowaliśmy wiele świątecznych i zimowych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Wierzymy, że dzięki temu poczują oni świąteczną magię – mówi Kamila Popławska-Bernatowicz, Customer Experience Leader Wola Parku i dodaje – To, co jest dla nas najważniejsze, to zdrowie klientów i pracowników. Dlatego regularnie podkreślamy konieczność zachowania min. 2-metrów odległości względem innych odwiedzających, zakrywania ust i nosa np. za pomocą maski ochronnej lub przyłbicy oraz regularnej dezynfekcji dłoni. Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów przy wejściach do Wola Parku, dodatkowo zatrudniony personel przypomina o najważniejszych zasadach. Niezmiennie obowiązują limity klientów mogących jednocześnie przebywać na terenie sklepów, a pracownicy firmy sprzątającej regularnie dezynfekują poszczególne powierzchnie.

Podczas okresu okołoświątecznego Wola Park pamięta także o warszawskich seniorach. Dlatego nawiązał współpracę ze Spółdzielnią Mieszkaniową Wola. Prezenty od Wola Parku otrzyma 100 podopiecznych 2 klubów seniora prowadzonych przez organizację. W paczkach znajdą się zarówno podstawowe produkty spożywcze, jak i dodatki świąteczne czy słodycze. Do udziału w akcji pomocowej Wola Park zaprosił swoich klientów. Prezenty trafią do podopiecznych tuż przed świętami – między 21 a 23 grudnia z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat