Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Młodzi Tytani znowu w akcji!

Artykuł

Nastoletni superbohaterowie znowu wkraczają do akcji! Cartoon Network zapowiada nowe odcinki „Młodzi Tytani: Akcja!”.

Mlodzi tytani akcja042020
Autor: Materiały prasowe

Przed tą niezwykłą grupą przyjaciół kolejne wyzwania, a wśród nich pierwsze sympatie, emocjonujące pojedynki i próba ocalenia Ziemi przed zagładą! Widzowie będą także mogli przypomnieć sobie losy bohaterów podczas trzydniowego maratonu, który potrwa nieprzerwanie przez całą majówkę (1-3 maja).

Młodzi Tytani to paczka nietypowych przyjaciół: Robin, Raven, Bestia i Cyborg są nastolatkami, którzy razem mieszkają i codziennie mierzą się z wyzwaniami dorastania oraz wykorzystują swoje supermoce podczas codziennych przygód w Jump City. Każdy z nich to zupełnie inny charakter oraz różne umiejętności – Tytani uczą się ze sobą współpracować i wspólnie staczają kolejne walki pokonując groźnych wrogów.

Przyjaciele ponownie wkraczają do akcji w nowych odcinkach piątego sezonu! Tym razem będą udzielać Robinowi cennych rad – zdaje się, że młody bohater nie na żarty zadurzył się w odważnej Wonder Girl. Cała banda będzie także zmuszona do tego, by wykazać się umiejętnościami, jakie zdobyła podczas niezwykłego obozu. W jednym z odcinków Blackfire opracowuje też szczegółowy plan zdobycia Ziemi... Tytani będą chcieli zrobić wszystko, co w ich mocy, by ocalić świat przed zagładą – a będzie to nie lada wyzwanie!

Podczas trzydniowego maratonu widzowie przypomną sobie swoje ulubione odcinki serialu, w których m.in. Cyborg i Bestia spróbują zamówić za darmo pizzę, a Robin stanie przed poważnym dylematem. Będzie musiał wybrać pomiędzy zbudowaniem budynku dla seniorów, a basenem.

Premiera nowych odcinków serialu „Młodzi Tytani: Akcja!” w poniedziałek 4 maja o 16:40. Emisja od poniedziałku do piątku o 16:40 na Cartoon Network.

Maraton odcinków serialu „Młodzi Tytani: Akcja!” będzie trwał nieprzerwanie przez 72 godziny od 1 do 3 maja.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat