Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Młodzi Tytani odwiedzają studio Warner Bros.

Artykuł

W ostatni dzień wakacji widzowie obejrzą wyjątkowy, dwusetny odcinek „Młodych Tytanów: Akcja!”.

Mlodzi tytani akcja lato
Autor: Materiały prasowe

Sympatycy produkcji będą mogli zobaczyć, jak zadziorni bohaterowie — Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia — przenoszą się do studia Warner Bros., by uratować swoją kreskówkę przed zagładą. Premiera specjalnego odcinka już 31 sierpnia o godz. 8:15 na antenie Cartoon Network.

Cartoon Network zaprasza na premierę wyczekiwanego przez fanów dwusetnego odcinka „Młodych Tytanów: Akcja!”. Ostatniego dnia sierpnia Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia wprowadzą widzów w tajemnice pracowni studia Warner Bros.

Grupa zabawnych współlokatorów o niezwykłych mocach zwykle spędza dnie na niewinnych wybrykach i wzajemnych zaczepkach. Jednak tym razem będzie musiała zmierzyć się z prawdziwym wyzwaniem, by ocalić swój animowany świat przed zagładą. Widzowie zobaczą, jak niezwykli nastolatkowie opuszczają kreskówkę i stają oko w oko ze swoimi twórcami. Okaże się, że artyści, w oczekiwaniu na powstanie scenariusza do jubileuszowego odcinka, nieco się rozleniwili i postanowili na jakiś czas zaprzestać dalszych prac nad produkcją. Może to stanowić zagrożenie dla animowanych bohaterów, dlatego dzielni tytani będą musieli temu zapobiec!
Premierę specjalnego, dwusetnego odcinka „Młodzi Tytani: Akcja lato!” będzie można zobaczyć na antenie Cartoon Network już 31 sierpnia o godz. 8:15.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat