Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

MiniMini+ z malucha zrobi zucha! #zostańwdomu

Artykuł

Od lat towarzyszymy dzieciom w ich codziennym świecie. Rybka MiniMini wraz ze swoimi przyjaciółmi i ulubionymi bohaterami bajek, pokazuje dzieciom otaczający ich świat.

Mini mini maluch zuch
Autor: Materiały prasowe

Doskonale wiemy, jak ważne jest uczenie dzieci dbania o higienę na co dzień, a tym bardziej w tym szczególnym momencie w jakim się wszyscy znaleźliśmy. Przedstawiamy Wam naszą nową piosenkę „Umyj ręce” i zapraszamy do śpiewania z bohaterami kanału MiniMini+ !

Rybka MiniMini, ulubienica maluchów, zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy przy dźwiękach najnowszej piosenki. Bohaterowie bajek dostępnych na naszej antenie, przypominają jak ważne jest dokładne i częste mycie rąk. Uczmy nasze dzieci poprzez zabawę i wspólnie śpiewajmy:

„Prawa ręka, lewa ręka Hophophop
Z mydłem fajna jest zabawa Hophophop
Dużo piany, dużo frajdy Hophophop
Po zarazkach znikną ślady Hophophop”.

Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest bezpieczeństwo naszych dzieci i wszystkich wokół dlatego zapewniamy, że to nie koniec naszych działań. Zdradzamy Wam tajemnicę, że Rybka pracuje już nad kolejną piosenką, którą przedstawimy na początku kwietnia. Spodziewajcie się także zaproszenia dzieciaków do wspólnej zabawy i zorganizujemy specjalny, muzyczny konkurs.

Na antenie MiniMini+ stawiamy na bezpieczeństwo i edukację, dlatego odpowiednio dobieramy bajki u nas dostępne. Pokazywane programy są starannie dobierane pod możliwości percepcyjne i wiek dzieci, a co za tym idzie – w pełni przyjazne i bezpieczne. MiniMini+ uczy, inspiruje i rozwija!

Zapraszamy do śledzenia naszej ramówki i do spędzania czasu z ulubionymi bohaterami najmłodszych dzieci. Wraz z Rybką MiniMini maluchy popłyną w świat pełen przygód!

Znana i lubiana suczka labradora we wspaniałej edukacyjnej serii dla najmłodszych „Marta mówi”, w każdym odcinku zapozna swoich widzów z nowym słowem-kluczem.

Trzyletni króliczek Bing mierząc się z codziennymi czynnościami pokaże i nauczy jak radzić sobie z emocjami i konsekwencjami swoich czynów.

Noddy jako wnikliwy detektyw, który, jak każde małe dziecko, nieustannie zadaje pytania, próbując dociec: „kto?”, „co?”, „kiedy?” i „jak?” rozwiąże interesujące zagadki i niezwykłe tajemnice Klockowa. Ucząc w ten sposób maluchy logicznego myślenia, tworzenia związków przyczynowo - skutkowych i zwracania uwagi na detale.
Zapraszamy maluchy do wspólnej zabawy!

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat