Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

MGA Entertainment rozpoczęło współpracę z Salami Zabaw Fikołki

Artykuł

MGA Entertainment Poland podjęło współpracę z Salami Zabaw Fikołki. Wiosna to idealny czas, aby sprawdzić jej pierwsze efekty.

Mga-fikolki
Autor: Materiały prasowe

Dzięki ciekawym i rozwojowym aktywnościom, jakie zapewniają Fikołki, dzieci spędzą tam aktywny i wartościowy czas. Dla najmłodszych do 3 roku życia, po wyrobieniu Karty Malucha, wstęp jest bezpłatny.

Kącik malucha bawi i uczy

MGA Entertainment Poland bacznie obserwuje rynek i stara się proponować ofertę zgodną z potrzebami swoich odbiorców. Współpraca z Salami Zabaw Fikołki idealnie wpasowuje się w wartości firmy, którymi są przyjaźń, życzliwość i integracja. W końcu dobra zabawa staje się jeszcze lepsza, kiedy możemy się nią dzielić z innymi. Koncepcja centrów rozrywki polega na tworzeniu miejsc, w których spotykają się dzieci w różnym wieku i spędzają czas w oparciu o wspólną zabawę dopasowaną do ich potrzeb rozwojowych. Wszystko w duchu wspólnoty i integracji międzypokoleniowej.

Edutainment to świeże spojrzenie na proces edukacyjny. Nowa metoda nauki łączy edukację (education) i rozrywkę (entertainment) poprzez wykorzystanie aktywności, takich jak np. multimedia, gry i zabawy. Idea ta opiera się na przekonaniu, że dzieci najefektywniej uczą się, gdy proces ten jest przyjemny, angażujący, inspirujący i kreatywny. Ważne jest, aby już od najmłodszych lat wprowadzać te formy rozrywki do rozwoju maluchów.

Współpraca z Salami Zabaw Fikołki szczególnie nas cieszy, ponieważ już od dłuższego czasu obserwujemy, jak nasze produkty inspirują dzieci do kreatywnej zabawy w salach zabaw na całej Polsce – wskazuje Katarzyna Spieszko, marketing manager, MGA Entertainment Poland. Samochodzik Cozy Coupe, który od lat jest symbolem kreatywności i radości, będzie teraz pełnił również rolę wizytówki naszej współpracy. To właśnie ta ikoniczna zabawka będzie oznaczać specjalnie kąciki MGA Entertainment Poland w Salach Zabaw Fikołki, tworząc przestrzeń, gdzie dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię i umiejętności społeczne. Jesteśmy przekonani, że połączenie naszej pasji do tworzenia wyjątkowych zabawek z doświadczeniem Fikołków otworzy nowe możliwości dla rozwoju i zabawy dzieci – dodaje.

Idealne miejsca na spędzenie czasu wolnego

Rozumiejąc jak istotne jest wprowadzenie bezpiecznych, przemyślanych i angażujących do zabawy produktów w tej grupie wiekowej, MGA postanowiło zaopatrzyć swoimi produktami m.in. z portfolio marki Little Tikes kąciki malucha w 17 placówkach Sal Zabaw Fikołki w całej Polsce. Dzięki współpracy, dzieci i ich opiekunowie będą mogli korzystać nie tylko z tradycyjnych zabawek, ale także tych dbających o rozwój ruchowy i sensoryczny.

Produkty marki Little Tikes przeznaczone są dla dzieci w różnych grupach wiekowych – od narodzin aż do 6 roku życia. Marka doskonale rozumie dynamikę i skoki rozwojowe dzieci w tym przedziale wiekowym, dlatego swoje produkty tworzy tak, aby na każdym etapie, maluch miał szansę nauki poprzez zabawę dopasowanej także do swoich umiejętności motorycznych. Zabawki są dopracowane w każdym szczególe i rozwijają się razem z dziećmi, oferując coraz to nowe możliwości.

Dla dzieci do 3 roku życia wstęp do Fikołków po wyrobieniu Karty Malucha jest bezpłatny. Dla tej grupy wiekowej Fikołki, oprócz tradycyjnych zabawek, udostępniają także te dbające o rozwój ruchowy i sensoryczny w duchu edutainment. Rodzice mają pewność, że ich pociechy spędzają czas w sposób kreatywny i bezpieczny. Cenimy sobie współpracę z firmą MGA Entertainment Poland, właścicielem marki Little Tikes a zarazem Partnerem Tytularnym naszych kącików malucha. Dzięki tej współpracy oferujemy rozrywkę na jeszcze wyższym poziomie, a rodzice doceniają jej aspekt edukacyjny – zapewnia Bertrand Jasiński, prezes sieci Sal Zabaw Fikołki.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat