Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca

Artykuł

Najnowsza produkcja Cartoon Network opowiada o przygodach trójki przyjaciół, którzy wspólnie przezwyciężają zło.

Mao mao bohaterowie czystego serca
Autor: Materiały prasowe

Kot Mao Mao wraz z Borsukowatym i Nietoperką codziennie dbają o bezpieczeństwo mieszkańców uroczej Doliny Czystego Serca.

Cartoon Network przedstawia szeryfa Mao Mao z nowej, oryginalnej serii stworzonej przez Parkera Simmonsa. Serial „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” opowiada o sile przyjaźni i prawdziwym bohaterstwie!

Mao Mao to wybuchowy indywidualista, który chce zostać legendą. Żyje zgodnie z własnym kodeksem wojownika, a honor i sprawiedliwość są jego najważniejszymi zasadami. Dowcipny Borsukowaty zawsze pomaga mu w rozwiązywaniu licznych problemów, często będąc głosem rozsądku. Towarzyszy im Nietoperka – urocza pomocnica i jedna z największych miłośniczek Mao Mao. Wspólnie chronią Dolinę Czystego Serca przed złoczyńcami i potworami.

W tej krainie nowy szeryf imponuje mieszkańcom własnym heroizmem, ale… wciąż musi się wiele nauczyć. Podczas swoich przygód dowiaduje się, że bycie legendą nie polega tylko na błyskotliwych decyzjach i realizacji niebezpiecznych zadań. To współpraca z innymi, przyjaźń i prawdziwe zrozumienie różnorodności pozwala na trwałe zapisanie się na kartach historii.

Premiera kreskówki „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” już 9 marca o godzinie 16:10. Emisja codziennie o godz. 16:10 w Cartoon Network!

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat