Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Maluch zasługuje na 100%

Artykuł

Posiłki BoboVita to jakość, której możesz zaufać na 100% – warzywa z kontrolowanych upraw, mięsa bez hormonów i antybiotyków[1], dziko żyjące ryby z oceanów

Maluch zasluguje na 100
Autor: Materiały prasowe

1000 pierwszych dni życia dziecka to wyjątkowy okres, w którym delikatny organizm intensywnie się rozwija oraz potrzebuje szczególnej opieki i troski. Rodzice każdego dnia chcą dawać maluszkowi wszystko, co najlepsze i dbają o odpowiedni sposób jego żywienia. Właściwie skomponowana dieta ma bowiem fundamentalne znaczenie dla prawidłowego rozwoju. BoboVita wspiera opiekunów w żywieniu ich dzieci, oferując bezpieczne produkty, dopasowane do potrzeb najmłodszych. Odkryj wraz z Twoim maluchem smakowite posiłki BoboVita skomponowane z warzyw, ryb i mięsa w jakości, której możesz zaufać na 100%!

Dziecko to nie mały dorosły, dlatego potrzebuje odpowiedniej diety, która będzie odpowiadać na jego potrzeby. Jest to szczególnie ważne w kluczowym okresie 1000 pierwszych dni życia, kiedy to młody organizm rozwija się najintensywniej – następuje programowanie metabolizmu, a układy i narządy wciąż kształtują się i dojrzewają. Ze względu na wrażliwość delikatnego organizmu niemowlęcia wymaga on zupełnie innego sposobu żywienia niż dorośli. Konsystencja i skład posiłków powinny być dopasowane do etapu rozwoju maluszka oraz jego umiejętności – kluczowa jest również jakość i bezpieczeństwo produktów wybieranych dla dziecka. Na etapie wczesnego dzieciństwa odpowiednim wyborem będzie żywność przeznaczona specjalnie dla najmłodszych, z oznaczeniem wieku na opakowaniu. Składniki w takich produktach są wybierane i sprawdzane z wyjątkową troską i starannością.

Bezpieczeństwo to podstawa

Za pomocą zmysłów rodzic nie jest w stanie ocenić jakości warzyw, mięsa i ryb, które chce podać maluszkowi. Żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci zapewnia najmłodszym nie tylko odpowiednią ilość składników odżywczych, ale także jest dla nich bezpieczna. Takie produkty muszą spełniać wyjątkowo restrykcyjne normy jakości, o wiele bardziej surowe w porównaniu z żywnością ogólnego przeznaczenia.

Jakość, której możesz zaufać na 100%

Każdemu opiekunowi zależy, aby jego maluszek otrzymywał wszystko to, co najlepsze, sprawdzone i bezpieczne – dlatego z myślą o wyjątkowych potrzebach młodego organizmu BoboVita oferuje produkty, do których rodzice mogą mieć 100% zaufania. Świadczy o tym:

  • 100% warzyw z kontrolowanych upraw,
  • 100% mięsa wolnego od hormonów i antybiotyków[1],
  • 100% dziko żyjących ryb z certyfikowanych połowów z Atlantyku lub Pacyfiku[2].

Wszystkie surowce w posiłkach BoboVita spełniają restrykcyjne normy jakości – aby w pełni odpowiadać na szczególne potrzeby żywieniowe organizmu dziecka w pierwszych latach życia. To aż 22 rodzaje warzyw, 3 rodzaje dziko żyjących ryb oraz 6 rodzajów delikatnego mięsa – szeroka gama pełnowartościowych i pysznych posiłków, przygotowanych z myślą o najmłodszych.

Mówiąc o jakości, której rodzic może zaufać na 100%, chcemy podkreślić, że BoboVita oferuje produkty dopasowane do wyjątkowych potrzeb niemowląt i małych dzieci – bezpieczne, a także skomponowane ze składników odpowiednich dla najmłodszych. Każda partia zawartych w nich warzyw przechodzi nawet ponad 600 testów jakości i bezpieczeństwa. To bogactwo wartościowych i pysznych warzyw gotowanych na parze, a także dziko żyjących ryb oraz delikatnego mięsa. Posiłki w słoiczkach, zgodnie z najlepszą praktyką i przepisami prawa, nie zawierają konserwantów, barwników, wzmacniaczy smaku ani soli

tłumaczy Ewa Maj, Starszy Kierownik Marki BoboVita.

Ważne informacje: Zaleca się kontynuację karmienia piersią podczas wprowadzania pokarmów uzupełniających. Karmienie piersią powinno trwać tak długo, jak jest to pożądane przez matkę i dziecko. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.

 

[1] Zgodnie z limitami i zakazami określonymi prawem.

[2] Zgodnie z limitami i zakazami określonymi prawem.

[3] Ryby są poławiane zgodnie z certyfikowanymi zasadami zrównoważonego rybołówstwa.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat