Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Mali Odkrywcy

Artykuł

Przeżyj ekscytujące przygody z grupą rezolutnych przedszkolaków, które dzięki wyobraźni odkrywają świat i wartość przyjaźni! Daj się ponieść fantazji!

Mali odkrywcy
Autor: Materiały prasowe

Mnóstwo muzyki, radości i niczym nieograniczonej zabawy! Witajcie w świecie Małych Odkrywców, gdzie wszystko jest możliwe! Wybierzcie się z grupą przedszkolaków, dokąd tylko zechcecie: piaskownica zamienia się tu w bajkowy zamek, a zabawa lalkami daje początek fantastycznej wyprawie przez morza i oceany na najprawdziwszym statku pirackim. Nieważne, czy bohaterowie przenoszą się do magicznej dżungli, gdzie żyją mówiące zwierzęta, czy na wspaniałą farmę. Każdy odcinek niesie pełną wyobraźni przygodę i pozwala odkrywać potęgę przyjaźni. Bajka w przystępny sposób pozwala małym widzom poznawać otaczający ich świat oraz takie wartości jak przyjaźń, uczciwość czy współpraca.

Mali Odkrywcy (20x11’)
(Little People)
serial animowany, Kanada, 2015
© Hit Entertainment Limited
Emisja: od 16 kwietnia, w weekendy o godz. 8:30 i 16:35 (po 2 odcinki)

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.
Kot w butach

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat