Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Mali eksperci polubili nową butelkę NUK NATURE SENSE

Artykuł

Wybór butelki to dla rodziców nie lada wyzwanie.

Nowe butelki nuk
Autor: Materiały prasowe

A ową, każdy chce mieć pod ręką, ponieważ jest alternatywą dla mam karmiących naturalnie, ale także tych, które dokarmiają mlekiem modyfikowanym, bądź które z różnych powodów nie mogą karmić piersią swoich pociech. Przeprowadzone wśród mam testy pokazały, iż butelki NUK NATURE SENSE, dzięki innowacyjnej formie smoczka, doskonale odpowiadają na potrzeby ich dzieci, dzięki czemu rodzice i ich pociechy mogą spać spokojnie.

150 mam z całej Polski przetestowało butelki NUK Nature Sense wyznaczając na nowo standardy, jakimi kierują się przy wyborze tego typu produktu. Wśród najważniejszych kryteriów wskazały: szybkie zaakceptowanie przez dziecko, anatomiczny kształt smoczka, łatwość w czyszczeniu, wygoda użytkowania oraz właściwości smoczka w butelce.

– Intencją marki było stworzenie butelki jak najbardziej zbliżonej do naturalnego karmienia.

A wszystko po to, by dzieci pijąc z butelki, czuły się komfortowo i bezpiecznie. Z przeprowadzonych badań wynika, iż aż 90 % Mam uznało butelki NUK Nature Sense za lepsze od poprzednio przez nich używanych. A fakt, że dzieci polubiły kształt smoczka, to dla nas największa nagroda, ponieważ to właśnie dzieci są najlepszymi recenzentami naszych produktów – komentuje wyniki testów Alicja Szmigiel, mama dwójki dzieci i ekspertka artykułów dziecięcych Baby Land - dystrybutora marki NUK w Polsce.

Innowacyjny kształt smoczka

Okazuje się, iż sekret dobrych opinii o butelce tkwi w kształcie smoczka, który został zaprojektowany tak, by swoją formą oddać anatomiczny kształt kobiecej brodawki podczas karmienia. Całość z dobrym skutkiem imituje pierś matki, dzięki czemu odczucie ssania u dziecka jest zbliżone do naturalnego, które maluszek odczuwa przy kontakcie z piersią mamy. Butelka NUK Nature Sense inspirowana naturą stała się nowinką na polskim rynku, z czym zgodziło się ok. 89 % testujących Mam, a aż 98% z nich oceniło butelkę pozytywnie, co pokazuje iż niewątpliwie może stać się niezbędnikiem dla mam.

Sylwia, mama biorąca udział w testach przyznała, że butelka jest rewelacyjnym gadżetem, który sprawdza się zwłaszcza dla mam chcących mieć czas dla siebie i np. spotkać się w przyjaciółkami na mieście. Dla wielu młodych mam karmiących piersią, wyjście z domu, dzięki tej butelce przestaje być problemem. Teraz spokojnie będą mogły zostawić dziecko z mężem i wykorzystać czas dla siebie.

Szczegóły mają znaczenie

Smoczek do butelki NUK Nature Sense posiada oprócz pozytywnie ocenianego kształtu małe otwory przepływowe, które są wzorowane na kanalikach mlecznych piersi kobiety, i zapewniają swobodny, naturalny wypływ pokarmu. Możliwość komfortowego spożywania posiłków zapewnia także budowa smoczka – szeroki u podstawy zapewnia wygodne oparcie dla warg. Wykonany z silikonu, miękki i elastyczny, wolny od BPA – dodatkowo zapewnia doskonałą jakość produktu. Dla 81% ankietowanych Mam to właśnie wygoda użytkowania należy do podstawowych zalet, drugim aspektem ocenionym równie wysoko, okazała się łatwość w czyszczeniu.

- Łatwość czyszczenia to jednak duży plus. Po piciu ze wcześniejszych butelek syn był cały opluty i mokry. Mleko wyciekało z każdej strony. Ja za to mordowałam się przy czyszczeniu miliona części z małymi otworami. Z NUK Nature Sense żadna kropla nie poleciała na ubranie, bo ładnie przylega do buzi. Nigdy bym nie pomyślała, że karmienie może być przyjemnością, a ja nie będę sterczeć pół dnia przy zlewie – opowiada Mama 7-miesięcznego Franka.

Producent butelki NUK NATURE SENSE wprowadził nowy, innowacyjny, antykolkowy odpowietrzacz, który umożliwia swobodny wypływ pokarmu i pomaga zmniejszyć ilość powietrza połykanego przez dziecko, które może powodować dyskomfort i kolki.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat