Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

MAŁA WIELKA MIŁOŚĆ

Artykuł

“Kocham cię…” - te słowa wypowiadane szczerze i z uczuciem przez ukochane osoby niosą ze sobą tak duży ładunek emocjonalny, że wydawałoby się, że już większy być nie może.

Mala wielka milosc
Autor: Materiały prasowe

A jednak! Istnieje taki rodzaj miłości, którego nawet nie ma potrzeby opisywać słowami. Wystarczy spojrzeć w oczy, popatrzeć na gesty, wsłuchać się w słowa i szepty, a staje się jasne, że mamy do czynienia z małą wielką miłością, która nie zna granic. To miłość matki i dziecka.

Macierzyństwo niesie ze sobą wiele emocji i konsekwencji, które jednak nie zawsze muszą być wyłącznie pozytywne. Na początku tej podróży w nieznane, zwłaszcza przy pierwszym dziecku, młode matki bywają nieco zdezorientowane, trochę zagubione i zestresowane, a już na pewno niewyspane i przemęczone, ale za to najszczęśliwsze na świecie. Uruchamiając w sobie nieznane dotychczas moce, pokłady sił, cierpliwości i bezwarunkowej miłości, mamy są zawsze w gotowości i na posterunku. Choć zapominają często o swoich potrzebach, za to doskonale pamiętają o potrzebach swoich dzieci; są przy tym uważne, czujne i tak szybkie w swoich reakcjach, że czasami postronnym się wydaje, że z prędkością światła reagują na każdy gest, grymas, uśmiech czy łzę ukochanego malucha.

Bycie Mamą to…

Dla każdej kobiety bycie mamą może oznaczać coś innego. Dla jednych to niepowtarzalne szczęście, dla innych radość kształtowania małego człowieka w drodze do dorosłości, dla jeszcze innych przygodą życia pełna niezapomnianych i czułych chwil. Są też panie, które traktują ten stan jako ekstremalną misję!

Z okazji Dnia Matki firma NUK Polska dała kobietom możliwość podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat roli mamy. Na portalu społecznościowym Facebook na fanpage’u NUK zorganizowała konkurs - Mała Wielka Miłość. Najciekawsze i najcelniejsze kontynuacje zdania: “Bycie mamą to…”, ilustrowane zdjęciami udokumentowanych pięknych chwil spędzonych z dzieckiem, zostaną nagrodzone innowacyjnymi i lubianymi przez maluchy produktami z nowej, limitowanej serii NUK Baby Gluck. Zabawa trwa do 30 maja br.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat