Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Mają dwadzieścioro dzieci, a w drodze kolejne

Artykuł

Jedna z najliczniejszych rodzin w Wielkiej Brytanii wkrótce znów się powiększy.

Maja 20 dzieci
Autor: pixabay.com

43-letnia Suzanne Radford za jakiś czas zostanie mamą dwudziestego pierwszego dziecka. Wykonane niedawno zdjęcie USG wykazuje, że będzie to dziewczynka. Rodzina Radfordów ma już jedenastu synów i dziewięć córek. Najstarszy potomek słynnych Brytyjczyków ma 28 lat. Państwo Radfordowie świetnie radzą sobie jako opiekunowie tak licznej gromadki pociech. Z dumą przyznają, że nie pobierają żadnych świadczeń społecznych od państwa. Utrzymanie zapewnia im bowiem dochód z prowadzonej piekarni. Klientów na oferowane tam wypieki jest tak dużo, że rodzinie Radfordów spokojnie wystarcza środków finansowych na życie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat